У москві покажуть роботи з відомої американської виставки, яка відбулася майже сто років тому

21

Жителі та гості столиці можуть відвідати виставку «інші береги. Російське мистецтво в нью-йорку. 1924». Показ присвятили великій виставці російського живопису, скульптури та графіки, яка відбулася в нью-йорку більше 90 років тому

Показ присвятили великій виставці російського живопису, скульптури та графіки, яка відбулася в нью-йорку більше 90 років тому. У москві бажаючі побачать близько 70 робіт. Їх збирали з декількох музеїв, серед яких не тільки російські, а й зарубіжні.

На виставці представлені роботи таких художників, як льва бакста, ігоря грабаря, бориса григор’єва, михайла ларіонова та інших відомих людей.

Відвідувачі дізнаються про 200 творів, яких були представлені на американському показі, а також побачать фотографії з архіву та аналітичні дані. На виставці розмістять і графічні рішення, предмети декоративно-прикладного мистецтва та книжкові ілюстрації.

Партнером виставки виступить британська компанія little greene, яка виробляє фарби і шпалери. Для оформлення приміщення архітектор олексій підкидишев застосував відтінки juniper ash і bone china blue з палітри colours of england бренду.