Мобільні лазні

25

Компанія «сауна хаус » пропонує купити мобільну лазню – найкраще сучасне рішення, яке не вимагає підготовки спеціального місця для будівництва. Її відмінність від стаціонарних конструкцій полягає в тому, що баню можна поставити на будь-якій ділянці і при необхідності перемістити, не порушуючи цілісність, без необхідності монтажу.

види мобільних лазень

Будівництво будь-якої лазні-задоволення дороге, однак, коли мова йде про комфорт, то мобільні конструкції набагато вигідніше: немає необхідності привозити на ділянку будівельні матеріали, збирати будову, витрачати час, в тому числі на вивезення сміття. Фахівці компанії привозять готову баню і просто підключають її-весь процес займає пару днів і їй відразу можна користуватися. Тому мобільна лазня є більш практичним рішенням. Це така ж лазня, як стаціонарна, але тільки більш зручна. Ми пропонуємо кілька варіантів готових мобільних лазень, в тому числі:

  • соляна сауна;
  • фінська сауна;
  • киснева сауна;
  • хамам;
  • російська лазня;
  • інфрачервона сауна.

Кожен тип мобільної лазні має індивідуальні конструктивні особливості і надає різні ефекти, тому вибір необхідно робити, виходячи з особистих переваг.

переваги мобільних лазень з дерев’яного бруса

Дерев’яний брус є найчистішим і екологічним матеріалом, тому його часто використовують для будівництва як житлових будівель, так і саун. Коли деревина взаємодіє з вологим повітрям, а саме з парою в парильні, вона не виділяє шкідливих і токсичних речовин, які негативно впливають на здоров’я людини – мобільні лазні з дерев’яного бруса користуються високою популярністю у всій білорусі. До незаперечних переваг мобільних саун можна віднести наступне:

  • можливість транспортування. Стандартна мобільна лазня в зібраному стані займає небагато місця на ділянці і її можна перенести за допомогою крана-маніпулятора, оскільки конструкція має відносно малу масу;
  • можливість використання тільки що поставленої лазні відразу після підключення. Її потрібно просто привезти, встановити — і все, можна паритися в хорошій компанії друзів і родичів! ніяких додаткових дій не потрібно.

Конструкції готових лазень характеризуються практичністю і простотою. Найголовніше, що таку сауну не потрібно будувати, а значить, можна заощадити час і уникнути додаткових витрат.