Керамічна плитка, керамограніт або натуральний камінь: радять професіонали

24

Запитайте у першого зустрічного-чим краще обробляти ванну, кухню, підлогу в передпокої, і більшість вам відповість: «звичайно, керамічною плиткою!»хтось згадає ще й керамограніт, який поряд з керамічною плиткою завойовує все більш міцні позиції на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів.

І обов’язково знайдеться людина, яка скаже, що натуральний камінь не замінить ніщо. Так який же матеріал краще і в чому між ними різниця? логічніше за все це питання задати професіоналам.

Перш давайте розберемося, в чому відмінність керамічної плитки від керамограніта. Якщо продавець в магазині на це питання вам відповість, що відмінність тільки в міцності, по якій керамограніт набагато перевершує плитку, значить, перед вами дилетант. Хоча б тому, що обидва матеріали мають п’ять класів міцності і вже тому можуть змагатися один з одним на рівних.

Головна відмінність, зрозуміло, в технології виробництва.

Якщо дуже спрощено, то плитка — це запечена кілька разів глина, покрита малюнком. До складу керамограніта додають гранітну або мармурову крихту. Тому його малюнок видно по всій товщині плити. Якщо у того й іншого матеріалу однаковий клас міцності, то керамограніт, зрозуміло, перевершить плитку. Але скажіть, навіщо вам міцність, яка вільно витримує вагу автомобіля, для внутрішньої обробки стін? в цьому випадку вас швидше буде цікавити декор плитки і, звичайно, її якість. І бажано все це за розумною ціною.

До одного з виробників таких шедеврів-іспанської групи компаній porcelanosa grupo — ми і звернулися за більш докладними роз’ясненнями.

Господарі квартир можуть скористатися керамічною плиткою найвищого класу міцності і для підлоги.

Марія губіна, архітектор-дизайнер:

— зараз виробники навчилися так майстерно імітувати натуральний мармур і граніт, що тільки прискіпливий погляд професіонала зможе відрізнити одне від іншого. У своїх проектах я дуже часто використовую керамограніт як для укладання на підлозі, так і для облицювання стін.основні плюси керамограніта-це його доступність в порівнянні з натуральними матеріалами, а також стійкість до агресивних середовищ.

Що стосується його відмінностей від керамічної плитки, то керамічний граніт — більш щільний матеріал, який сміливо можна використовувати на підлозі в самих прохідних місцях.грані його, як правило, рівні і прямі, тому при укладанні без шва ви отримаєте рівне монолітне полотно підлоги, що неможливо з керамічною плиткою.крім того, керамограніт відмінно зарекомендував себе в якості матеріалу для зовнішньої обробки. Їм можна облицювати ступені ганку, підлогу на терасі або балконі, його можна використовувати і для облицювання цоколя або фасаду будівлі.тільки уникайте полірованих поверхонь на підлозі і вибирайте морозостійкий артикул.

Maria-gubina.com

Власники житлового будинку з міста олександрія (сша) замовили проект реконструкції свого житла в сучасному стилі. Особливо їх хвилювала ванна, яку вони хотіли б бачити повністю переобладнаної і нічим не нагадує колишню. До матеріалів пред’являлися вимоги, що гарантують надстійкість до вологості і надміцність і одночасно забезпечують комфорт. Зрозуміло, все це повинно було виглядати естетично.

В загальному і цілому всім цим вимогам відповідає звичайний керамограніт. Однак з урахуванням всіх побажань замовника було прийнято рішення використовувати технічний керамограніт. Одне з його безперечних переваг-висока стійкість до забруднення. Тобто після тривалого часу матеріал не буде виглядати зіпсованим плямами від будь-яких побутових і косметичних рідин.

Андрій чеботару, підприємство urbatek:

— одним з найбільш цінних якостей керамограніта можна назвати його повнотілість. Звідси випливає ряд переваг, що характеризують саме цей матеріал. Скільки б часу ви не користувалися керамогранітом і яким би механічним впливам він не піддавався, малюнок його не зітреться і не змінить колір. Більш того, повторити цей малюнок неможливо, так як при виробництві керамограніта відсутня трафаретний друк.

Ще одна дуже важлива властивість цього матеріалу — його низька водопоглинальність. Це дозволяє використовувати керамограніт не тільки в приміщеннях з високою вологістю (ванні, сауни), але і в якості зовнішньої обробки.

Сучасне виробництво дозволяє виготовляти керамограніт для різних видів обробки поверхні: полірування з високим ступенем відбиття світла, полуполіровка і рельєфи вищої якості; плити великих розмірів і безліч форматів, що поєднуються між собою.

Urbatek.com/rus

Фірма, яка виконувала роботи з обробки ванної в олександрії, вибрала комплексну систему проектування приміщення, поєднуючи різні види технічного керамограніта за розміром і кольором. Це дозволило скласти єдину композицію декору стін і підлоги. Такий же плиткою був оброблений підлогу для душу, який являє собою чашу з прихованою системою зливу.

В цілому вийшла оригінальна ванна, виконана в єдиному дизайнерському стилі, з використанням новітнього матеріалу, що володіє до того ж безпрецедентною міцністю. Завдяки саме цій якості технічний керамограніт використовують для зон з високою прохідністю, таких як, наприклад, лікарні, аеропорти і торгові центри.

І нарешті, натуральний камінь. Особливого представлення він не потребує. З незапам’ятних часів натуральний камінь використовували не тільки як головний будівельний матеріал, але і як елемент декору. Будови і вироби з каменю древніх майстрів досі вражають своєю красою і довговічністю.

Один з найвідоміших будівельних і оздоблювальних натуральних каменів, мармур в давнину називали сяючим каменем. Він не реагує на перепади температур, абсолютно не вбирає вологу, добре піддається обробці. У той же час це один з найбільш довговічних матеріалів на планеті. Тільки завдяки йому нам відома велика частина спадщини стародавньої греції і стародавнього риму. Цим матеріалом користувалися всі відомі скульптори епохи відродження. Знаменита статуя давида роботи мікеланджело буонаротті зроблена з мармуру. З цього ж матеріалу побудована велика частина палаців санкт-петербурга, який називають архітектурною перлиною росії.

Пояснюється це не тільки характеристиками самого каменю, але і секретами його обробки.

Віталій папіж, підприємство l antic colonial:

— весь камінь від lantic colonial обробляємо захисним складом, нанесення якого сприяє радикальному скороченню найбільш поширених домашніх бактерій. Частинки срібла, прикріплені до наноглінів, розподіляються по поверхні матеріалу і таким чином забезпечують йому контрольований захист.великий вибір різних порід каменів, видів обробки і форматів дозволяє задовольнити смаки навіть самих примхливих дизайнерів і архітекторів. Перевага натуральних каменів полягає в тому, що сама природа нагородила вишуканістю і неповторністю кожен шматочок цих благородних матеріалів.

Anticcolonial.com/ru

Обробляючи свій будинок мармуром, ви залишаєте нащадкам прекрасну спадщину.

І ще одне з головних достоїнств натурального каменю. Він вміє красиво старіти. З роками колір каменю змінюється. І чим довше він використовується,тим більшу цінність і привабливість має.