Яким буде останній ретроградний меркурій цього року

27

Останній період ретроградного руху меркурія в 2021 році триватиме з 27 вересня по 17 жовтня. Але що саме це означає для кожного з нас?

Що таке насправді ретроградний меркурій

Це явище дійсно існує, і його не вигадали собі на виправдання ледарі і прокрастинатори:) три рази на рік планета меркурій рухається по небу назад. Це зворотний рух і називається «ретроградним меркурієм». Для тих, хто займається астрологією, ці часи, зокрема, традиційно асоціювалися з замішанням, затримкою в справах і розчаруванням.

А що таке меркурій для астрологів

Планета меркурій управляє спілкуванням у всіх формах — слуханням, письмом, читанням, ораторством і так далі, — а також діяльністю, тісно пов’язаною зі спілкуванням, наприклад переговорами і контрактами. Він також регулює поїздки, автомобілі, доставку та кореспонденцію. Оскільки на цьому аспекті зав’язано більшість користувачів інтернету, періодами ретроградності меркурія стало модним пояснювати будь-які зволікання в справах.

Яким буде останній ретроградний меркурій в 2021 році

Цього разу меркурій рухається у зворотний бік через знак терезів, орієнтований на дипломатію і партнерство. Нерозуміння і плутанина в любові і суспільного життя будуть лютувати, тому будьте особливо ввічливі і зрозумілі в самовираженні. Хоча, безумовно, є потенціал для драми, практикуйте мистецтво дипломатії, перш ніж робити поспішні висновки.

Отже, коли меркурій ретроградний, постарайтеся залишатися гнучким, терплячим і розуміючим, виділяйте додатковий час для подорожей і уникайте підписання будь-яких нових контрактів, в яких ви не впевнені. Перед тим, як відправитися в поїздку, двічі перевірте свої відповіді по електронній пошті і бронь.

Ретроградний меркурій восени 2021 для знаків зодіаку

Якщо ви любите астрологію, нижче наведені короткі рекомендації ніни кан для всіх знаків зодіаку.

Овен (21 березня -19 квітня)

Меркурій ретроградує через ваш сектор партнерства, тому важливо витратити додатковий час на роздуми про те, як ваші слова і дії впливають на ваших близьких. Зараз, ймовірно, спливуть невирішені проблеми у взаєминах.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Постарайтеся скорегувати свої очікування і дати собі деяку свободу дій, коли справа доходить до продуктивності. У вас буде можливість проаналізувати, що працює на вас, а що забирає ваш дорогоцінний час і енергію.

Близнюки (21 травня — 20 червня)

Ваш багатозадачний розум може відчувати себе млявим під час цього зворотного обертання, доведеться призупинити свої пристрасні проекти. Однак ви можете використовувати цю перерву, щоб знову відкрити минулі джерела натхнення. Але відкинутим колишнім другий шанс давати не потрібно!

Рак (21 червня-22 липня)

Ви можете бути трохи наляканими, збитими з ритму і відчувати, що ви не можете розслабитися. Щоб компенсувати це, постарайтеся відверто поговорити з близькими і попросіть підтримки, в якій ви потребуєте.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Цей ретроградний рух може здатися логістичним безладом. Очікуйте, що повсякденне спілкування заплутається, ваша поштова скринька буде переповнена, а роз’їзди займуть в два рази більше часу, ніж зазвичай. Повільність в роздумах насправді дозволить вам займатися своїми справами більш ефективно і робити справи швидше.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Цей ретроградний ефект впливає на фінансовий сектор вашого графіка, тому уникайте будь-яких великих покупок — так як пізніше ви можете дізнатися, що інвестиції не такі вигідні, як ви думали. Хоча шопінг не рекомендується, зараз відмінний час, щоб збалансувати банківський рахунок.

Ваги (23 вересня — 22 жовтня)

Ви можете виявити складності у вираженні своїх думок і почуттів. Але надмірне обдумування того, як ви себе підносите, тільки зробить вас більш сором’язливим, тому зверніться до свого природного почуття чарівності і дипломатії, щоб допомогти вам з витонченістю впоратися з будь-якими соціальними збоями.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Під час цього ретроградного руху вам може бути важко отримати доступ до інтуїції або зрозуміти, що ваша підсвідомість намагається вам повідомити. Спробуйте записати свої сни або вести щоденник, щоб поміркувати над своїми почуттями пізніше.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Буде важко не піддатися пліткам в наступні кілька тижнів, але постарайся вийти сухим з води. Цей ретроградний період проходить через ваш соціальний сектор, тому ви можете опинитися в центрі безладної групової динаміки і драми особистих відносин. Направте свою енергію на роль посередника і на світ у вашій команді.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Зараз гарний час, щоб зупинитися і оцінити, як йдуть справи у вашій кар’єрі, замість того, щоб намагатися рухатися вперед в нових починаннях. Помилки також, швидше за все, не будуть помічені, тому знайдіть додатковий час, щоб переглянути свої професійні проекти, перш ніж надсилати їх, і відкладіть будь-які контракти до кінця ретроградного періоду.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Ви можете мріяти про далеку відпустку, але це не найкращий час для поїздки або планування подорожі. Щоб не ризикувати транспортними проблемами і несподіваними затримками, досліджуйте свої інтереси поблизу від будинку. Зараз не до спраги пригод.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Рибам під час цього ретроградного руху буде важко зрозуміти, як йдуть справи у відносинах. Це не найкращий час для тісного спілкування, будь то фінансова угода або емоційний зв’язок. Тримайте свої справи при собі, поки ретроградність не зникне.