Прес-конференція stihl: анонсовані новинки садових інструментів

26

Отже, 15 вересня в німецькому місті вайблінген компанія stihl провела міжнародний день преси і анонсувала основні новинки на 2022 рік.

Безумовно, компанія не потребує представлення — з 1970-х років вона міцно лідирує на ринку садових інструментів (особливо бензинових пилок) і не збирається здавати свої позиції. Навіть підступна криза в цілому обійшла гіганта стороною, дозволивши німецькій головній компанії досягти обороту в 1,03 мільярда євро з січня по серпень 2021 року, що на 15,9 відсотка вище, ніж за аналогічний період попереднього року. Перш за все, позитивній динаміці продажів сприяє зберігається високий попит на товари для дому та саду не тільки в німеччині, але і в усьому світі. «це дуже значні темпи зростання»,-пояснив д-р кандзіора, голова правління компанії.

Голова правління stihl, д-р бертрам кандзіора

На зміну бензиновому інструменту досить стрімко приходить якісна акумуляторна техніка. Виконана із застосуванням технологічних проривних технологій, вона коштує кожного витраченого рубля, і тут неважливо, яку модель ви в підсумку віддаєте перевагу — вибирайте інструмент по вазі, тривалості роботи і гарантійного терміну служби.

Топ-5 найцікавіших новинок

Для приватних користувачів на ринок наступного року виходять наступні аматорські пристрої:

Акумуляторний висоторіз hta 50

• акумуляторний висоторіз hta 50 , який ми давно чекали: нарешті можна обрізати високо розташовані гілки. На відміну від аналогів конкурентних марок, модель досить легка, працювати з витягнутими руками буде зручно. Висоторіз ідеально збалансований, так як центр ваги акумулятора розташований на осі вала. Це забезпечує низький перекидаючий момент і дозволяє працювати без втоми. Загальна довжина висоторіза 280 см, але вал можна наростити до 330 см за допомогою насадки. Виробник обіцяє високу продуктивність різання: інструменту по зубах товсті гілки діаметром до 25 см.

• акумуляторний подрібнювач sha 56 для прибирання і подрібнення листя і рослинних відходів

Акумуляторний подрібнювач sha 56

• переносна акумуляторна повітродувка bga 60 з легкістю прибере вологе листя, залишки скошеної трави, після пікніка дрібне сміття на веранді.

Акумуляторна повітродувка bga 60

Вибір головного редактора: компактний пилосос sea 20 з розширеною стандартною комплектацією. Як і аналогічні акумуляторні пилососи підходить для боротьби з брудом і пилом як вдома, так і в автомобілі або майстерні. Але у нього пластиковий зручний сміттєзбірник, а не паперові мішки!

Орієнтовна ціна для росії близько 10 тисяч. Передрікаємо цій новинці світле майбутнє серед кулінарних блогерів і кондитерів: він миттєво і начисто прибирає будь-які робочі поверхні, так що ошметкі тесту і борошна більше не будуть забивати губку і ганчірку.

Професіоналам є що просити у діда мороза: наступного року чекайте мотопилу msa 220 t, який очолює лінійку акумуляторних мотопил stihl в якості найпотужнішої моделі.