Цікаві осінні лекції та майстер-класи

16

Бажання освоїти нову професію або прокачати свої навички чомусь з нездоланною силою приходить до багатьох саме восени. Надсилайте свої добірки навчальних центрів і цікавих курсів, ми доповнимо публікацію! поки у нас пропозиція від консультаційного центру «квітникарі москви», де восени відкривається вже 47 навчальний сезон.

Курси та майстер-класи провідних фахівців з ландшафтного дизайну, квітництва, дендрології, ґрунтознавства, плодівництва, овочівництва та лозоплетіння:

10 листопада о 18.00 год. І 13 листопада (субота) об 11.00 год відкривається група е.буєвич «основи лозоплетіння».

Йде набір групи з практичної обрізку плодових дерев михайла чортка – заняття пройде в найближчому підмосков’ї;

Йде запис на майстер-класи олени константинової та олександра сапеліна, які в листопаді-грудні місяці 2021 року розкажуть вам про створення своїх садів.

Лекторій по середах

Починає свою роботу традиційний лекторій по середах, тривалість лекцій 1,5 години, місце проведення: м. «барикадна», новинський бульвар, будинок 22 вхід в арці по фасаду будівлі

27 жовтня 2021 року о 18.00 год. — «кращі цибулинні і їх агротехніка». Лекція захопленого колекціонера, голови секції» троянди і красивоцветущие чагарники » світлани перепелової. Дізнайтеся, як зробити свій сад красивим з квітня по червень.

10 листопада 2021 року о 18.00 год. — лекція-аналіз»цього сезону погода не оминула сюрпризами наші сади». Проводить к. Х. Н., провідний спеціаліст з ґрунтознавства та рослинництва, колекціонер людмила виноградова. Підводимо підсумки з кращим фахівцем.

17 листопада 2021 року о 18.00 год. — лекція » фаворити стильного саду. Кращі багаторічники «колекціонера, голови секції» малопоширені і декоративнолисті рослини » тетяни курасової.

24 листопада 2021 року о 18.00 год. — лекція колекціонера бузку, захопленого городника, кращого фахівця з біотехнологій ірини подосінкіної»передові біотехнології землеробства в овочівництві та квітникарстві».