Без натхнення нікуди: створюємо творчий простір для роботи вдома

8

Знову працюємо вдома? значить пора міняти підхід до віддаленої роботи: надихаємося ідеями і створюємо найзатишніше, комфортне і красиве робоче місце в будинку

В умовах чергової «пандемічної хвилі» багато хто з нас знову змушені перейти на віддалену роботу. Знайти сили і натхнення для дійсно плідної роботи в домашній розслаблюючій зупинці не так-то легко. Але секрет успіху простий: якщо ви отримуєте задоволення від місця, в якому працюєте, то робота йде як по маслу. Де можна зробити такий робочий куточок, і чого додати, щоб з роботи йти не хотілося?

Затишне і зручне крісло-обов’язкова частина домашнього робочого простору. Не обов’язково це крісло має бути офісним, крутиться і шкіряним. Знайдіть свій душевний варіант — по ергономіці, комфорту і, найголовніше, естетиці.

Організація робочого простору

Не забуваємо про полиці і стелажі, якщо ваша робота – це більше, ніж ноутбук на столі і пачка паперів, яка поміститься в одному ящику. Красиві і зручні органайзери для документів і канцелярії – це не тільки порядок, але і естетичне задоволення.

Дизайн робочого кабінету

Зонування кольором, як одна з ідей, щоб виділити вашу робочу зону в квартирі. А ще можна виділити її невеликим килимом, легкої перегородкою або стильною ширмою.

Затишне робоче місце зі скандинавським характером

Майже зимовий варіант простору для віддаленої творчої роботи. Не факт, що вдасться в ньому плідно попрацювати, але робочі стреси в такому «офісі» точно виключені.

Домашній кабінет-дизайн при дефіциті місця

Будь-який «закуток» може стати вашою маленькою персональною робочою зоною. Стильною, красивою і затишною.

Домашній офіс-це просто

Немає письмового столу і місця для нього?

Кабінет в квартирі повинен бути світлим і сонячним

Додаємо світла за допомогою світлих відтінків, дзеркал і повітряних конструкцій замість важких меблів. Чим більше повітря, тим легше думка і більше простору для натхнення.