Як підібрати штори для мінімалістичного інтер’єру

39

Чи варто завішувати вікна в мінімалістичному інтер’єрі, яким саме матеріалами краще віддати перевагу, на що звернути увагу і про що варто забути назавжди. Відповіді на ці та інші питання — в нашому новому матеріалі

Мінімізувати оточення з метою розширити свідомість і власний потенціал — справа хороша. Але що робити зі звичкою? наприклад, звичкою завішувати вікна. Мінімалістичні інтер’єри набагато логічніше виглядають зовсім без завіс, проте альтернатива все ж є.

Директор студії текстильного дизайну «акцент-студіо» маргарита нікольська довела на живому прикладі, що навіть в мінімалістичних інтер’єрах штори можуть бути не тільки доречні, але і дуже органічні. Безпосередньо дизайном інтер’єру займався архітектор родіон свят з архітектурного бюро «модуль» , ще один об’єкт спроектований архітектором дмитром антюшиним з «бюро 1923» .

Маргарита нікольська, директор студії текстильного дизайну » акцент-студіо»:

— наші замовники люблять римські штори в інтер’єрі, і перш за все за їх функціональність і малий обсяг в тканині і просторі.

Римські штори-це простір для творчості, адже їх можна використовувати в інтер’єрах практично всіх стилів; створювати як дуже прості моделі, так і складні, з різноманітним декором, різними видами тканин і фактур і навіть їх з’єднань.

Маргарита нікольська, директор студії текстильного дизайну » акцент-студіо»:

— ми рекомендуємо використовувати римські штори як один з варіантів в інтер’єрах в стилі мінімалізм.

Така штора з однотонної тканини в контрастній рамі наприклад, або з графічним декором підкреслює загальний настрій інтер’єру і задає свій акцент.

Мінімалізм в інтер’єрі-це ще не привід, щоб відмовитися від текстильного оформлення вікон. Навпаки, це можливість поекспериментувати з кольором, фактурою і об’ємом тканини.

Маргарита нікольська, директор студії текстильного дизайну » акцент-студіо»:

— портьєри для таких інтер’єрів шиються, як правило, з тканини без малюнка, простої моделі.

Тюль також може доповнювати все оформлення вікна, тільки він повинен бути гранично лаконічним і майже зливатися із загальним простором.

Колір портьєр вибирається або контрастний, або в тон до будь-яких колірних елементів в інтер’єрі — меблів або декору.