Хмарочоси icity з міжнародними екологічними системами leed gold

13

Хмарочоси icity будуть сертифіковані за міжнародним екологічним сертифікатом leed і побудовані із застосуванням сучасних інженерних рішень, які допоможуть зменшити енергоспоживання будівель більш ніж на 25%. Наявність такого сертифіката підтверджує використання екологічно чистих матеріалів і обладнання при будівництві будівель, які дозволяють забезпечити зниження споживаних ресурсів при їх експлуатації.

Проектування ділових хмарочосів icity проводилося з використанням принципів smart building і в традиціях кращих світових практик. За супровід проекту icity по сертифікації і за оптимізацію енергоспоживання відповідає міжнародна команда з компанії hpbs.

Всього в програмі leed передбачено чотири рівні сертифікації: certified, silver, gold і platinum, при цьому, для прикладу, рівень platinum присвоєно будівлі всесвітнього фонду дикої природи у вашингтоні. Для досягнення рівня сертифікації leed gold в icity передбачається скорочення викидів парникових газів до 40% за рахунок зниження енергоспоживання і застосування матеріалів з низьким вуглецевим слідом, підтвердженим epd-сертифікацією. Вже проводиться збір та підготовка відповідних документів.