6 помилок при догляді за домашніми рослинами

32

Доглядати за вашими «зеленими друзями» без відповідних рекомендацій, які зазвичай дають в спеціалізованих магазинах при покупці рослин, все одно, що готувати листковий торт без рецепта. Roomble.com розповість про найпоширеніші помилки при догляді за домашніми рослинами

Кімнатні рослини є в будинку майже у кожного. І якщо це не ерзац герані або фіалок у вигляді цвілі на вашому позавчорашньому чаї або моху з північної сторони вашого трюмо, то ця стаття для вас.

Кожному своє

Як відомо, у кожної рослини своє місце під сонцем: аглаонема, наприклад, не виносить прямих сонячних променів; аспідістра — «чавунне» рослина, якому не страшні ні брудне повітря, ні рідкісний полив; а ось потус, або «чортів плющ», терпіти не може протягів і воліє рости в підвісних горщиках у стіни. Перелік умов для комфортного проживання у кожної рослини свій, особливий. Тому уважно вивчіть потреби кожного представника флори у вашому домі.

Батарея-ворог рослин

Вода-це життя

Не забувайте не тільки поливати свої кімнатні рослини, але і зволожувати їх листя і стебла, за допомогою пульверизатора наприклад. Адже у вашій квартирі навряд чи піде дощ, а волога потрібна як кореневій системі, так і зовнішньої частини рослин. Проробляти такі водні процедури рекомендується раз в тиждень.

Багато не означає добре

Поливати квіти, звичайно, добре і правильно. Але у кожної рослини є період в житті (як правило це зима), коли воно «впадає в сплячку» і не росте. Ось саме в такі періоди рясний і частий полив може занапастити вашу гортензію.

Не йдіть проти природи

Деяким рослинам, таким як азалії, цикламени, хризантеми і гербери, визначено матінкою-природою цвісти приблизно раз на рік. Ви, безумовно, можете пограти в друїда і обприскати ваших «вихованців» всякими хімікатами-їх на прилавках квіткових крамниць в достатку, але ми в редакції roomble.com проти «стероїдних» експериментів з живою природою.

Вибирайте воду правильно

Ви купили своєму фікусу новий керамічний горщик, а на ньому вже після першого поливу залишився білий наліт? вся справа в надлишку мінеральних речовин, які роблять воду жорсткою. Поливайте ваші квіти «глюкозною » або кип’яченою (тільки не гарячою) водою. Для поливу також можна використовувати акваріумну воду (тільки з рибками акуратніше).