Як зробити 25-метрову квартиру-студію просторою і світлою: приклад з життя

29

Що можна розмістити в 25-метровій студії? як виявилося, практично все необхідне для повноцінного життя сучасної ділової жінки — вітальню, офіс, їдальню, кухню і спальню. Але найголовніше-квартира залишилася просторою і світлою

Ця невелика студія — тут всього 25 метрів — належить творчому співробітнику медійної сфери і повністю відповідає способу життя господині. Сучасна ділова жінка — це «багатостаночниця» з мільйоном справ на кожну хвилину. Так і ця вітальня-трансформер-вона і спальня, і їдальня, і кабінет.

Ліжко тут сама що ні на є повноцінна-двоспальне, велика і висока. Відділяється вона від стіни легким рухом руки і «приземляється» прямо на диван. До слова, спинка самого дивана так само легко опускається вниз. На все про все-кілька секунд. Господиня стверджує, що ночами відчуває себе постоялицею бутик-готелю.

Квартира знаходиться в центральному лондоні і, як і більшість сучасних апартаментів, володіє робочим кабінетом — він ховається в шафі. Тут же можна знайти квадратний пуф-альтернатива робочому кріслу. Найімовірніше, господиня воліє працювати поза домом.

Зате гості тут бувають часто. На це прозоро натякає розкладна консоль, яку в лічені хвилини можна перетворити в обідній стіл на шість персон. Кухня мінімалістична, світла і гранично функціональна — тут врахований кожен сантиметр.

На замітку!

  1. зверніть увагу на палітру інтер’єру. Біло-сірі нейтральні відтінки розбавляє килим з яскравими смужками, відтіночно узгоджуючись з журнальними столиками. Тепер цей інтер’єр сірим ніяк не назвеш.
  2. цій студії дуже допомогло місце розташування-сонячна сторона зводить необхідність в штучному освітленні практично нанівець. Однак квартира все одно виконана в світлих, розширюють простір відтінках. У цьому немає нічого дивного — одного вікна для 25 метрів явно недостатньо.
  3. ви помітили, як здорово тут опрацьована геометрія? прямі лінії стали одним з головних інструментів дизайнера — тут і стельове підсвічування, і світильники, і ніші, і радіатор. Навіть металеві рами пофарбовані в чорний-однаковість у всьому.
  4. вищий пілотаж-зробити мінімалізм затишним: тут на тепло рідного дому працює дерев’яна фактурна підлога, килим, свічки, імітація камінного порталу і милі матрьошки в ніші.
  5. вам здається, що мармур-це дорогувато? все вірно, дизайнер теж так вирішила і оформила кухонний фартух порцелянової плиткою з дуже якісним малюнком. Гарна ідея, чи не так?