Дизайн квартири площею 40 квадратних метрів

6

Скандинавський формат житла часто передбачає маленьку, але функціональну кухню, і крихітну, але все-таки окрему спальню. Так, в квартирах площею 30-40 метрів можна із зручністю жити одному або удвох і навіть приймати гостей. Для сім’ї з дитиною, якій роблять окрему кімнату або спальне місце у вітальні, таке планування — порятунок.

Дизайн цієї квартири передбачає контраст-спальня оформлена в стилі лофт, з цегляною стіною, чорною перегородкою і темною гардеробною, тоді як інша частина квартири дуже світла, попелясто-біла, ніби засніжена.

В оформленні вітальні дизайнер дотримується традиційного скандинавського стилю. Білий диванчик, світлий сосновий підлогу, рамочки з чорно-білими паспарту і мінімалістичний торшер красиво доповнюють один одного.

Кухня розташована в ніші, яка залишилася від передпокою, тут розташувався кутовий гарнітур. Між спальнею і кухнею утворилася ніша, в яку помістилася гардеробна (з внутрішньої сторони, біля ліжка) і ніші з полицями (із зовнішнього боку, у вітальні).

У ванній кімнаті дуже красива марокканська мозаїка, дивовижні складні екрани зі скла для створення душової кабіни. Вбудований слив тут в підлозі, що робить простір гігієнічним — ніякої цвілі на силіконі.

Таке перепланування з перенесенням кухні в коридор можна зробити в будь-якому житловому будинку в росії, якщо тільки ви не збираєтеся проводити туди газ. Спальню на місце кухні поставити можна за умови, що над вами не буде чиєїсь кухні (крім останнього поверху). Якщо ж позначити спальню як гардеробну, таке планування можна узаконити на будь-якому поверсі.