1 з причин, чому справна батарея погано гріє

8

Поширена ситуація, коли температура труб в стояку набагато перевищує температуру радіатора опалення. Це говорить про те, що батарея може гріти краще, просто щось заважає нормальній циркуляції теплоносія в ній, навіть коли радіаторний кран відкритий на повний потік. Найчастіше така проблема вирішується мінімальної доопрацюванням системи.

  • розвідний ключ;
  • тазик або інша ємність;
  • кульовий кран;
  • фумлента.

Пірометри на аліекспресс зі знижкою — http://alii.pub / 65trkj

Процес доопрацювання системи опалення

Щоб модернізувати систему, необхідно для початку перекрити подачу теплоносія на батарею. Потім відкручуємо розвідним ключем її нижню заглушку, щоб його злити в підставлену ємність.

Після цього потрібно демонтувати кран регулювання температури.

Причина в поганому нагріванні радіатора найчастіше саме в ньому. Той має вузький вигнутий канал, який засмічується, від чого рідина проходить насилу. Його доречно використовувати тільки в автономних системах з чистим теплоносієм, але аж ніяк не в централізованих.

Замість нього встановлюється звичайний кульовий кран для води.

Після цього можна відкрити подача теплоносія на батарею. Залишиться тільки стравити повітря через кран маєвського у верхній заглушці, і батарея буде гріти набагато краще.

Прохідність кульового крана вище, тому циркуляція через нього зросте. Єдине, що він може використовуватися тільки в режимі відкрито і закрито. Частково перекривати потік кульовими кранами не можна, від цього вони швидко зношуються, тому регулювати температуру вже не вийде.

Дивіться відео