Зявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять: тютюн -1 ст.ложка; деревна зола — 2 ст. Ложки; червоний мелений перець — 1 чайна ложка. ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по

103

гусениця капустяної молі поїдає молоде листяЗявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять:
тютюн -1 ст.ложка;
деревна зола — 2 ст. Ложки;
червоний мелений перець — 1 чайна ложка.
ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по низу листя.обробіть розчином хлорофосу або арсенатом кальцію, пропорції такі ж, як для боротьби з попелиць.равлики і слимаки-це коричнево-бурого або червонуватого кольору тіло.шкідники проїдають в листі отвори, залишають характерний послід і слиз.закладіть на ніч під кожен качан гранули (по 3-4 штуки). Капустяні шкідники на фото» class=Зявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять:
тютюн -1 ст.ложка;
деревна зола — 2 ст. Ложки;
червоний мелений перець — 1 чайна ложка.
ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по низу листя.обробіть розчином хлорофосу або арсенатом кальцію, пропорції такі ж, як для боротьби з попелиць.равлики і слимаки-це коричнево-бурого або червонуватого кольору тіло.шкідники проїдають в листі отвори, залишають характерний послід і слиз.закладіть на ніч під кожен качан гранули (по 3-4 штуки). Капустяні шкідники на фотопопелиця цілими колоніями годується на капустіЗявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять:
тютюн -1 ст.ложка;
деревна зола — 2 ст. Ложки;
червоний мелений перець — 1 чайна ложка.
ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по низу листя.обробіть розчином хлорофосу або арсенатом кальцію, пропорції такі ж, як для боротьби з попелиць.равлики і слимаки-це коричнево-бурого або червонуватого кольору тіло.шкідники проїдають в листі отвори, залишають характерний послід і слиз.закладіть на ніч під кожен качан гранули (по 3-4 штуки). Капустяні шкідники на фотострашна не сама капустяна муха, а її личинки, прогризають корінняЗявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять:
тютюн -1 ст.ложка;
деревна зола — 2 ст. Ложки;
червоний мелений перець — 1 чайна ложка.
ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по низу листя.обробіть розчином хлорофосу або арсенатом кальцію, пропорції такі ж, як для боротьби з попелиць.равлики і слимаки-це коричнево-бурого або червонуватого кольору тіло.шкідники проїдають в листі отвори, залишають характерний послід і слиз.закладіть на ніч під кожен качан гранули (по 3-4 штуки). Капустяні шкідники на фотодля слимаків ваша капуста — і стіл, і будинокЗявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять:
тютюн -1 ст.ложка;
деревна зола — 2 ст. Ложки;
червоний мелений перець — 1 чайна ложка.
ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по низу листя.обробіть розчином хлорофосу або арсенатом кальцію, пропорції такі ж, як для боротьби з попелиць.равлики і слимаки-це коричнево-бурого або червонуватого кольору тіло.шкідники проїдають в листі отвори, залишають характерний послід і слиз.закладіть на ніч під кожен качан гранули (по 3-4 штуки). Капустяні шкідники на фотосимпатичні равлики можуть знищити величезну кількість капусти

Відео: як не прогавити шкідника на капусті

Таблиця: хвороби, характерні для сорту агресор

болезнисимптомы заболеванияметоды борьбыкила(грибкове захворювання)

  • листя змінюють колір, набуваючи синьо-зелений відтінок;
  • рослина стає млявим;
  • на коренях з’являються нарости, що нагадують кулі, вони викликають загнивання капусти і розтріскування вілков.
  1. для профілактики перед посівом обробіть насіння препаратом гранозан (4 г на 100 г посадкового матеріалу).
  2. перед висадкою в грунт занурте коріння розсади в розчин глини.
  3. уражені рослини видаліть з грядок.

чорна ніжкакоренева шийка і підстава стебла спочатку темніють, потім стають водянистими і загнивають.

  1. коріння розсади перед переміщенням в грунт занурте в глиняну бовтанку з розчином марганцівки.
  2. не допускайте загущення рослин і перезволоження грунту.

ложномучністая росана листках утворюються плями жовтого кольору, з’являється сірий наліт.обробіть рослини 1% розчином бордоською рідини (500 мл препарату на 10 л води).

Урожайна пора: як збирати і зберігати капусту

За три тижні до збору капусти припиніть полив, за цей час у вилках накопичиться клітковина, яка допоможе довго зберігатися врожаю. Коли ночами почнуться заморозки, пора збирати капусту. Качани зрізайте, озброївшись добре заточеним ножем або сокиркою.

Зявляються отвори, які прогризли комахи.обробіть грядки спеціальною сумішшю, до складу якої входять:
тютюн -1 ст.ложка;
деревна зола — 2 ст. Ложки;
червоний мелений перець — 1 чайна ложка.
ріпакова білянкабелая метелик, на крилах чорні плями.капусту пожирають гусениці, метелик відкладає яйця по низу листя.обробіть розчином хлорофосу або арсенатом кальцію, пропорції такі ж, як для боротьби з попелиць.равлики і слимаки-це коричнево-бурого або червонуватого кольору тіло.шкідники проїдають в листі отвори, залишають характерний послід і слиз.закладіть на ніч під кожен качан гранули (по 3-4 штуки). Капустяні шкідники на фото

Качани будуть прекрасно зберігатися, якщо їх підвісити за качани

1. При зборі залиште частину качана, приблизно 3-4 см, і кілька верхніх листків. Завдяки їм в період зберігання качан буде підтримувати свіжість. Капусту з ушкодженнями або з ознаками захворювань відразу ж вживіть в їжу або переробіть. Тільки абсолютно здорові вилки будуть зберігатися без проблем. Сорт агресор можна зберегти до півроку.

Найбільш сприятлива температура для збереження капусти + 1 °c…+ 5 °c. У приміщенні, де зберігаються вилки, вологість потрібно підтримувати вище 90%. А світло зберіганню капусти заважає, він змушує овоч проростати.

Способи зберігання

  • овочі скласти 2-3 рядами в підвалі або погребі, але не на підлогу. Найкраще-в дерев’яні ящики.
  • качани за качани підвісити під стелю, це забезпечить хорошу вентиляцію.
  • вилки обернути папером, покласти в поліетиленовий пакет, підвісити.
  • качан покласти у відро з піском і повністю засипати його.

Відгуки огродников про капусту сорту агресор

Сіяв 2 гібрида пізньостиглої білокачанної капусти: агресор f1 і кілатон f1. Висадив в кінці третьої декади травня, попередник-томати 2 роки поспіль. Арессор дуже хороша, універсальна, смачна, для квашення теж дуже хороша. Але лежала вона в підвалі тільки до середини березня. А потім качани почали тріскатися і проростати.

Володимир старченко

Http://forum.vinograd.info/showthread.php?p=982810

Минулого року садила агресор 28 травня. Порадила мені пізню посадку моя знайома, продавець насіння. Я сумнівалася, так як розсада в грунт піде в червні місяці, в саму спеку. Ризикнула і не шкодую, капуста вийшла як з картинки, одна в одну, головки близько 3 кіло, жодна не тріснула, одним словом — красотуля. Цього року тільки так-піду перевіреним шляхом.

Танечка з дн-жинська

Http://www.sadiba.com.ua/forum/showthread.php?p=640551