Як прищипувати каланхое-крок за кроком

92

Каланхое славиться не тільки примітним виглядом і невибагливістю, але також використовується і в лікувальних цілях. Будь-квітникар знайомий з цією рослиною. Наша стаття розповість вам про важливий «ритуалі», що надає вашому зеленому другу остаточну вишукану зовнішність – про те, як прищипувати каланхое. Покрокова інструкція до ваших послуг.

Що бажано знати перед прищипуванням

Як прищипувати каланхое-крок за кроком

Герої нашої статті відносяться до рослин, здавна використовуваних в лікувальних цілях

Герої нашої статті відносяться до рослин, здавна використовуваним в лікувальних цілях. З їх листя видавлювали сік, що володіє протизапальним ефектом, застосовуваний на рани, опіки, і навіть від «бича людства» – нежиті звичайного (від якого, до цих пір, майже немає ліків більш ефективних). Особливо після прищіпки, kalanchoë росте швидко,

Хоча майже всі різновиди kalanchoë потребують прищипування, є певні види, які прищипувати не потрібно – вони і без того цілий рік мають завершеною формою, без пагонів, періодично підсихають на кінцях у інших видів. Один з таких-найбільш знаменитий з усіх, серед вчених і садівників іменується degremona, а в народі він отримав почесне ім’я «доктор» (або «хірург»), за виняткові лікувальні властивості. А також- «крокодил», за зростаючі парами м’ясисті зубчасті листочки, між якими тулиться»підростаюче покоління». Хоча цей каланхое прищипування витримує стійко, і при бажанні можна це зробити, бічні пагони після даної процедури відрощує без особливого завзяття.

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Як прищипувати каланхое-крок за кроком

відео про каланхое

Як прищипувати каланхое-крок за кроком

  1. почнемо з спостереження. Ми бачимо, що будь-який kalanchoë відчуває себе чудово навіть в банку, і росте не по днях, а по годинах. Головне, щоб він отримував побільше світла, тому буде поганою ідеєю поставити вазон з ним в погано освітлюваному кутку кімнати. Згодом у більшості сортів можна помітити витончення верхніх пагонів. Паралельно з цим листя на них стають все більш дрібними. Це знак того, що в дані області надходить недостатньо соків. Такі пагони можуть не тільки не зацвісти, але також усохнути цілком. Побачивши таке, впору зайнятися відщипуванням ослаблих пагонів.
  2. відривати верхівку рослини можна без будь-якої підготовки зеленого вихованця до процедури. Робити це можна і за допомогою ножиць, і просто нігтями, не побоюючись утворення ранок. Зрідка останні, все ж, з’являються. Відбувається це, якщо ви перегнули палицю з прищипуванням, відщипнувши далі необхідного. Однак лікуються ранки дуже просто. Досить присипати їх попелом, а краще – деревним вугіллям. Через деякий час звільнене місце породить два бічних втечі.
  3. за освітою нових пагонів, продовжуйте спостерігати за їх зростанням. Компактна форма квітки може зберігатися ще довгий час після цієї операції, але в деяких випадках ви знову можете помітити ознаки всихання вже нових відгалужень. Тоді слід провести з ними ті ж маніпуляції, які ми розглядали в другому пункті.

Як прищипувати каланхое-крок за кроком

Відривати верхівку рослини можна без будь-якої підготовки зеленого вихованця до процедури

Що ще корисно знати про прищипування

Є ще один момент, коли дуже бажано прищипнуть каланхое – якщо він повинен цвісти, але все ніяк не дасть бутони. Врахуйте, що стоячи на північному підвіконні, квітка росте з помітними зусиллями і може не зацвісти. Якщо він знаходиться на півдні – прищипувати слід до настання грудня, а якщо дивиться на захід або схід – в будь-який зручний день. Доглядаючи за kalanchoë подібним чином, ви, безсумнівно, дочекаєтеся подяки від нього.

відео про догляд за каланхое