Як для будинку зробити красиві бра з труб пвх і заощадити

32

Зроблені зі смаком бра в сучасному стилі з якісними патронами всередині коштують чималих грошей. З огляду на, що їх потрібно як мінімум пара, тобто сенс заощадити і виготовити світильники своїми руками. Це можна зробити буквально з обрізків каналізаційної труби.

Матеріали:

  • пвх труба 110 мм;
  • сталева смуга 20 мм;
  • патрони для лампочок з кронштейнами;
  • дроти;
  • гвинти м4 з гайками;
  • аерозольна фарба.

Процес виготовлення бра з пвх труби

Насамперед визначаємося з довжиною бра. Це творчий процес, так що можна їх робити в межах стандарту 250-350 мм, так і за своїм побажанням. Нарізаємо з пластикової труби заготовки.

Тепер потрібно накреслити на трубах 2 хвилі, щоб вирізати між ними пластик. Цей зазор потрібен для виходу світла ламп. У центрі стінки розрізу повинні зближуватися на 10 мм, а по краях віддалятися. Щоб хвилі на всіх заготівля були однаковими, вирізаємо шаблон з паперу, і обводимо хвилі по ньому.

За допомогою лобзика пиляємо труби по хвилях.

Потім затираємо краю пропилов наждачним папером. Відразу ж шкуримо труби шкіркою р320, щоб зробити поверхні матовими для фарбування. Якщо на заготовках є написи або лінії, то соскребаем їх лезом ножа.

Для кріплення кожного бра потрібно відпиляти від труби кільце шириною 30 мм.

Потім випилюємо брусок шириною 50 мм і довжиною 125 мм.гріємо кільце і натягуємо на нього. Отримуємо в результаті рамку під кронштейн.

Приклеюємо на непотрібний обрізок труби наждачку, і шліфуємо рамки, щоб округлити їх всередину.

Після клеєм рамки на заготовки бра ззаду по центру.

Тепер потрібно зробити кріпильну скобу, щоб монтувати бра на стіну. Вона вигинається зі сталевої смуги. Скоба повинна прикручуватися до стіни, і на неї буде надягатися рамка світильника. Сам же кронштейн зможе фіксуватися до бра за допомогою гвинтиків, закручених збоку рамки. Для цього робляться відповідно отвори, і нарізається різьблення.

У корпусі по центру рамки свердлиться отвір для проводу. Потім розмічаються і робляться отвори для кріплення патронів. Після прикручуємо останні всередину бра для перевірки.

Тепер можна розібрати все назад, знежирити світильники, і пофарбувати з балончика. Зверху наносимо білий, а зсередини золотистий колір. Природно застосовуємо малярську стрічку, щоб не забризкати іншою фарбою вже пофарбовані поверхні. Також фарбуємо кронштейни патронів, гвинтики з гайками і дроти.

Після висихання фарби можна зайнятися електромонтажем. Підключаємо патрони, і прикручуємо їх дроти до підводки в стіні.

Отримуємо просто ідеальні за зовнішнім виглядом бра, за якими ніяк не можна сказати, що вони зроблені своїми руками за годину і буквально за копійки.

Дивіться відео