Популярні сорти огірків голландської селекції

167

Не секрет, що багато овочівники, а особливо вирощують огірки на продаж, віддають перевагу насінню голландського виробництва. Причиною переваги насіння голландської селекції є, перш за все, їх відмінна якість: 100%-я схожість і захист від хвороб, чудовий товарний вигляд плодів і висока врожайність. З кожним роком удосконалюючи технології професійного виробництва насіння, голландські компанії bejo, enza zaden, seminis, syngenta виходять на світовий ринок з новими гібридами огірків, значно покращуючи свою продукцію.

Зміст

 • Популярні сорти огірків голландської селекції

  • Партенокарпічні голландські гібриди огірків для відкритого грунту

   • Анджеліна f1
   • Гектор f1
   • Герман f1
  • Бджолозапильні гібридні сорти для відкритого грунту

   • Аякс f1
   • Піонер f1
  • Кращі сорти голландських огірків для закритого грунту

   • Алекс f1
   • Амур f1
   • Гинга f1
   • Директор f1
   • Відео: досвід вирощування гібрида f1 в теплиці
 • Нюанси вирощування сортів огірків голландської селекції

Популярні сорти огірків голландської селекції

Новітні методи обробки насіннєвого матеріалу огірків дозволили голландським виробникам вивести сорти овоча, які підходять для вирощування у всіх кліматичних зонах, стійкі до шкідників і хвороб, перепадів температур. Перевірка багаторічним досвідом городників дозволяє виділити гібриди голландської селекції, які добре зарекомендували себе у відкритому грунті.

Крім перерахованих вище якостей, вони відмінно пристосовані до загущеним посадкам, що характерно для вирощуваних в розстил рослин.

Це сильно розгалужені і з помірним плетінням огірки. Кожен овочівник, купуючи певний сорт, виходить з власного досвіду. Нижче піде мова про деякі гібридах огірків, які отримали безліч позитивних відгуків.

Партенокарпічні голландські гібриди огірків для відкритого грунту

Самозапильні гібриди добре ростуть, тривало плодоносять, характеризуються підвищеним імунітетом до багатьох захворювань. У плодів партенокарпіків завжди чудовий товарний вигляд, невелика насіннєва частина. Навіть при відсутності комах городники не залишаться без улюбленого овоча.

Анджеліна f1

Гібрид ранній (43-45 днів від сходів). Рослина помірно гілкується, висотою до 90 см. Плід досягає довжини 10-12 см, ваги — до 100 г.крупнобугорчасті зеленці мають універсальне призначення, в них відсутня гіркота. Добре переносять транспортування, володіють відмінними товарними і смаковими характеристиками.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Товарний вигляд плодів-головна перевага гібрида анджеліна f1

Гектор f1

Ультраранній, з помірною плетистостью, переважно жіночими квітками на стеблі. Через місяць від появи сходів вже можна збирати перші плоди. Цінується відмінними смаковими характеристиками. Плоди циліндричної форми, вага — до 100 г, довжина до 12 см; крупнобугорчасті, білошипі, насиченого кольору. Рівномірно плодоносить тривалий час, дає стабільно високий урожай. Чудова транспортування завдяки щільним плодам, хороші лежкість і товарний вигляд. Універсальне використання плодів.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Ранній урожай гектора f1-знахідка для ринку свіжих овочів

Герман f1

Ранній термін дозрівання (38 днів від сходів). Характеризується рясністю і тривалістю плодоношення (з початку червня до третьої декади вересня), товарним виглядом однорідних огірочків корнішонного типу (не більше 12 см), масою до 100 г.у ніжній м’якоті відсутня гіркота. Сорт відрізняється підвищеним імунітетом до всіх видів хвороб огірка.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Ось вони, довгоочікувані хлопці-близнюки-огірочки гібрида герман f1

Бджолозапильні гібридні сорти для відкритого грунту

Бджолозапильні голландські гібриди огірків майже нічим не поступаються партенокарпічним, а по врожайності деякі з них навіть перевершують партенокарпіки. Їх головна перевага-потужні, добре розгалужені кущі, з переважаючими жіночими квітками на батогах.

Аякс f1

Ультраранній бджолозапильний гібрид (40-45 днів від сходів), з переважанням жіночих квіток, пучкової формуванням зав’язі. Рослина потужна, але з помірним розростанням пасинків в пазухах листків. Плоди з рідкісними білими смугами і світлою верхівкою, темно-зеленого кольору, до 12 см в довжину, вагою до 100 г.м’якоть соковита, з генетичною відсутністю гіркоти. Надійне транспортування, стійкість до спекотної погоди і хвороб. Цінується за можливість отримати ранній стабільний урожай. Чудовий в засолювальному вигляді.

Піонер f1

Середньостиглий бджолозапильний гібрид (46-55 днів). Рослина помірної плетистости, з самотніми зав’язями в пазухах листків. Плоди форми циліндра, однорідні, вагою до 100 г і довжиною менше 10 см, в традиційній «голландської сорочці» з чорними шипами. У м’якоті відсутня гіркота. Гібрид стійкий до багатьох захворювань. Універсальне використання плодів. Корнішони користуються великим попитом на ринку.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Плоди гібрида піонер f1— красунчики в «голландській сорочці»

Кращі сорти голландських огірків для закритого грунту

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Популярні сорти огірків голландської селекції

Для вирощування в закритому грунті добре себе зарекомендували середньорослі і слабоплетістие партенокарпічні гібриди. Рослини з такими характеристиками доставляють менше клопоту: не потребують прищіпки і пошуку способів запилення.

Вибираючи сорт, промисловці також звертають увагу на його тіньовитривалість, оскільки багато з них вирощують огірки взимку, коли можна отримати більший прибуток.

Хороший вибір — самозапильні гібриди, що користуються популярністю у населення.

Алекс f1

Чудовий ранньостиглий гібрид (35-45 днів від сходів). Кущ сильний, з переважанням жіночих квіток, одиночної завязиваемостью плодів. Яскраво-зелені зеленці зі слабовираженнимі горбками, до 10 см довжини, вагою до 110 г.у хрустких плодах генетично відсутня гіркота. У теплиці вирощується шпалерним методом. Славиться дружним плодоношенням, високою врожайністю. Підходить для вирощування в закритому і відкритому грунті. Відмінні товарний вигляд плодів, хороша транспортування.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Хрусткі огірочки алекса f1 можна отримати всього за 35 днів!

Амур f1

Ультраранній гібрид. Через 35 днів від сходів можна вже отримати молоді зеленці. Темно-зелені тонкокорі плоди високих смакових характеристик, їх середня маса 80 г. Відмінні лежкість і транспортабельність. Висока врожайність, стабільне плодоношення.

Не схильний до вертицильозного в’янення, борошнистої роси, антракозу.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Зеленці амура f1 смачні, короткоплідні, швидко дозрівають

Гінга f1

Ранній гібрид, добре зарекомендував себе в плівкових і скляних укриттях. Корнішончики соковиті, однорідні, невеликі (до 10 см), з дрібною бугорчастостью, світлою верхівкою. Універсальне використання плодів.

Популярні сорти огірків голландської селекції

Яскраві хлопці гібрида гінга f1

Директор f1

Середньостиглий гібрид (до 45 днів від сходів). Рослина з середньою плетистостью, переважанням жіночих квіток, пучкової зав’яззю плодів. Плоди темно-зеленого забарвлення, з ледве помітними білими смугами і світлим опушенням, до 13 см в довжину, середньої ваги до 80 г.сорт тіньовитривалий, невибагливий у догляді, відрізняється стабільною високою врожайністю. Ідеальний для вирощування в закритому грунті.

Гібрид порівняно новий, але встиг відзначитися своєю конкурентноздатністю і завоювати багато шанувальників серед овочівників. Вживають у свіжому вигляді.

Відео: досвід вирощування гібрида директор f1 в теплиці

Нюанси вирощування сортів огірків голландської селекції

Вирощують огірки голландської селекції точно так же, як і вітчизняні, з урахуванням деяких нюансів.

Пам’ятайте: насіння, добре зарекомендували себе в голландії, не підійдуть північній росії. Перевіряйте адаптованість насіннєвого матеріалу до місцевих умов.

Всі голландські насіння вже підготовлені до посадки, про це свідчить кольорова оболонка на кожному насінні.

Популярні сорти огірків голландської селекції

У кольоровій оболонці містяться знезаражувальний компонент, підживлення для проростка і стимулятори росту

Перед висівом їх перевіряють візуально: чи немає деформацій і пошкоджень. Перш ніж придбати насіння, потрібно врахувати якості кожного окремого сорту, добре вивчивши його опис. Гібриди голландської селекції характеризуються теплолюбивостью.

Якщо один сорт стійкий до перепадів температур, інший може негативно реагувати на такі скачки, особливо це стосується молодих сходів.

Приступаючи до висіву насіння, необхідно дочекатися температури грунту не нижче + 13 ос, а повітря не нижче +20 ос. Різко знижується плодоношення голландських гібридів з настанням перших вересневих холодів, з’являються плоди потворної форми. Тому необхідно передбачити тимчасове укриття для огірків у відкритому грунті, щоб продовжити утворення жіночих квіток на батогах. Найважливішою умовою вирощування огірків взимку в закритому грунті є дотримання голландської технології: грамотне дотримання послідовності всіх процесів, вибір місця і грунту, використання крапельного методу поливу і регулярне внесення добрив.