Картоплі в кінці серпня-початку вересня. Але перед цим за два тижні бадилля зрізають приблизно на рівні 15 см.викопаний картопля розкладається на рівній поверхні, просушується, перебирається від хворих і пошкоджених бульб і забирається на тривале зберігання в приміщення з температурою 2-4 градуси ви

60

На зрізах утворюється скоринка, яка охоронить картопля від загнивання в землі. Але якщо так сталося, що різати бульби потрібно в день посадки, то занурте зрізи в деревну золу — це відмінний антисептик.

Важко здогадатися, що ця картопля перед посадкою була розрізана на частини

Коли велика картопля нарізається для збільшення врожаю, то різати його слід перед тим, як розкласти для пророщування. В цьому випадку не буде запасних очок, а дружні сходи дадуть хороший урожай великої картоплі. Заздалегідь нарізані бульби висаджують на 1-2 тижні пізніше, ніж зазвичай. В одну лунку садять від 4 до 5 шматочків з 1-2 паростками. У цього способу є великий мінус-раптові заморозки можуть пошкодити весь урожай.

У багатьох країнах з теплим кліматом нарізка насіннєвої картоплі широко застосовується в промислових масштабах.

Відео: збільшення врожаю за допомогою нарізки бульб

Кільцева надрізка бульб

Деякі городники практикують надріз поперек невеликої картоплини. Вважається, що він пробуджує очі в нижній, пуповинної частини бульби і збільшує їх число. Такий надріз глибиною приблизно 0,5-1 см потрібно зробити до пробудження вічок. Якщо надрізати бульба після того, як з’явилися верхівкові паростки, то ніякого толку не буде.

Картоплі в кінці серпня-початку вересня. Але перед цим за два тижні бадилля зрізають приблизно на рівні 15 см.викопаний картопля розкладається на рівній поверхні, просушується, перебирається від хворих і пошкоджених бульб і забирається на тривале зберігання в приміщення з температурою 2-4 градуси вище нуля.
Відгуки про картоплю блакить

Пізно зроблений кільцевий надріз не принесе очікуваних результатів