Чим проклеїти вікна на зиму. Установка тепловідбиваючої плівки на вікна

32

Чим проклеїти вікна на зиму. Установка тепловідбиваючої плівки на вікна

Якщо взимку на внутрішніх сторонах віконних стекол утворюється конденсат і полій, значить конструкція вікна має недостатні термоізоляційні властивості. Цим часто грішать навіть нові двокамерні склопакети, встановлені в наших північних широтах з міркувань економії.

Ефективним способом скорочення втрат тепла є установка термоусадочної енергозберігаючої плівки на внутрішню сторону рами, паралельно склу або склопакету.

Така плівка має подвійну дію. По-перше, перешкоджає виходу тепла у формі інфрачервоного випромінювання. По-друге, створює додатковий теплоізолюючий шар повітря між собою і склом. Це зазвичай дозволяє позбутися ефекту «плачуть вікон».

Встановити термоплівку досить просто. На раму, попередньо її вичистивши і знежиривши, навколо скла клеїмо двосторонній скотч. Плівка зазвичай продається складеної в два шари. Поділяємо шари між собою і кроїмо плівку за розміром скла, плюс два-три сантиметри з кожного краю.

На скотч клеїмо плівку так, щоб її поверхня перекривала все скло. Намагаємося натягнути плівку, але на зморшки уваги не звертаємо. Важливіше домогтися того, щоб весь край плівки щільно «сів» на скотч без «бульбашок» направляємо на плівку гаряче повітря з побутового фена. Завдяки своїм термоусадочним властивостям плівка сама натягнеться і розгладиться.

Вид біля вікна з такою плівкою, звичайно, не дуже, за те тепло і сухо.

Нові склопакети не гріють. Чому?

здавалося б, проблема тепловтрат через вікна повинна вирішуватися заміною старих відслужили своє дерев’яних вікон на нові пластикові. Однак якщо у вас встановлені пластикові вікна, а в квартирі все одно недостатньо тепло, досліджуйте область вікон на предмет протягу. Зробити це можна, пронісши уздовж стику вікна запалений сірник або просто наслинявленний палець. Також на розгерметизацію вікна вам вкажуть конденсат, іній і полій на внутрішній стороні рами.

Якщо вікно служить вам перший рік, і ви зустрічаєте з ним перший холодний сезон, то швидше за все воно просто не було відрегульовано. Але існує і ймовірність того, що при монтажі вікна були допущені помилки. Якщо регулювання не допомагає-звертайтеся у фірму, яка виробляла установку і вимагайте гарантійного ремонту. Ну а якщо вікно служить вам вже давно, а проблеми з’явилися тільки зараз, значить прийшов час підтягнути запірний механізм і замінити ущільнювач.

Як заклеїти вікна борошном. 15 кращих варіантів, ніж в домашніх умовах на зиму заклеїти вікна, щоб не дуло

У багатьох приватних будинках і квартирах встановлені вікна з дерев’яними рамами. Через невеликі щілини і зазори в конструкції проникає вітер, і в холодну пору року потрібна додаткова теплоізоляція. Задавшись питанням, чим можна заклеїти вікна на зиму, щоб не дуло, варто розглянути кілька варіантів і вибрати відповідний.

Утеплити вікна можна чималою кількістю підручних засобів або спеціальних матеріалів. Підібрати оптимальний варіант слід в залежності від температурного режиму в кімнаті, ступеня продування, конструктивних особливостей вікон і власних уподобань.

Аркуші паперу або газети нарізають на смужки, злегка обприскують водою для зволоження і згортають в трубочки. Утворені паперові джгути поміщають в щілини на дерев’яній конструкції.

Для заклеювання вікон можна використовувати спеціальний малярський або простий скотч. Також буде потрібно задіяти вату, з якої скачують джгути і закладають всі щілини. Віконні рами протирають від криги і на просохлі ділянки приклеюють скотч. Даний спосіб обклеювання найбільш доступний і нетрудозатратний. Мінусом є тільки те, що при використанні простого скотча він може періодично відклеюватися.

. Єдиною негативною стороною використання поролону є поглинання вологи у великій кількості, в результаті чого погіршується показник герметичності.

Герметик наносять тонким шаром в область між дерев’яною рамою і склом, в щілини на самій рамі, між підвіконням і підставою вікна. Перед нанесенням силіконового матеріалу потрібно ретельно прочистити конструкцію від скупчилися бруду і пилу. Для зручності нанесення герметика застосовують спеціальний будівельний пістолет. Після застигання речовини надлишки видаляють за допомогою шпателя або ножа.

За консистенцією і зовнішнім виглядом віконна замазка має схожість з пластиліном. Для застосування потрібно ретельно розім’яти замазку і помістити в зазори. Застигла віконна замазка стає щільною і перешкоджає проходженню повітря. При настанні потепління досить акуратно зішкребти замазку ножем. Зберігати засіб для утеплення потрібно в закритій упаковці, інакше не можна буде використовувати його за призначенням.

Вартість прогумованого ущільнювача більш висока, в порівнянні з іншими варіантами, але якість значно краще. Для утеплення вікон підходить гумовий ущільнювач товщиною в межах 2-3, 5 мм.при наявності широких щілин допускається задіяти більш товстий утеплювач.

Гумовий матеріал довговічний, не поглинає вологу і не вимагає великої кількості часу для монтажу.

Перед фіксацією ущільнювача слід ретельно промити і висушити поверхню, щоб клейка основа не зісковзувала.

Клей для пластикових вікон

Спеціальний клей використовується для закладення стиків і зазорів, а також служить в якості ущільнювального шва, оскільки володіє хорошою еластичністю. Клей не розмазують на щілинах, а залишають на поверхні невеликий згусток, який зникає в ході висихання.

Тривалість повного висихання клею для пластикових вікон досягає декількох тижнів, тому завдавши речовина, потрібно уникати дотиків до обробленої поверхні. До переваг віконного клею відносяться можливість проклеїти великі зазори за допомогою будівельного пістолета і забезпечення повної маскування за рахунок білого кольору.

Використовуючи клей для пластикових вікон, потрібно дотримуватися кількох запобіжних заходів. Зокрема:

 • в ході роботи потрібно приплив свіжого повітря в приміщення;
 • забороняється застосовувати відкритий вогонь поблизу з клейовим складом;
 • залишки коштів не можна зливати в каналізацію;
 • не допускається потрапляння складу в очі.

Теплозберігаюча плівка

Принцип дії теплозберігаючої плівки заснований на затримці ультрафіолетових променів і зниженні втрат тепла. Плівка являє собою полімерний матеріал, на який нанесені тонкі шари кераміки або рідкоземельних металів.

Мокрий метод

Наклеювання мокрим методом передбачає виконання ряду простих дій. Спочатку поверхню відмивають від бруду і знежирюють, а потім зволожують за допомогою миючих засобів або мильного розчину і прикладають матеріал до вікна.

Самоклеюча стрічка

Використання самоклеючої стрічки більш поширене через спрощеного монтажу. Матеріал досить прикласти до вікна і розгладити, після чого плівка надійно буде триматися на місці.

Переваги

Популярність самоклеючої теплоізоляційної плівки обумовлена великою кількістю переваг.

До основних з них відносяться:

 • можливість швидко зафіксувати матеріал на вікні, не задіюючи додаткові пристосування;
 • відсутність слідів на склі і пластику після здирання плівки;
 • зниження ризику вигорання предметів в приміщенні завдяки стримуванню ультрафіолету;
 • якісний захист від втрат тепла.

Недоліки

Явним недоліком є зниження яскравості надходить в кімнату природного освітлення. У невеликих приміщеннях даний фактор може зажадати збільшення числа штучних джерел світла.

Лайфхак, як утеплити вікна. 10 лайфхаків, як утеплити житло і зігрітися: холод – не тітка, плед не подарує

З настанням зими прості людські радості на зразок чашки гарячого чаю і теплого пледа набувають особливої значущості. Приємно перечікувати холоду в комфорті. А якщо в квартирі «»вічна мерзлота»? підняти градус в будинку можна бюджетно. Наші лайфхаки допоможуть утеплити житло і зменшити суму чека за опалення. Заінтриговані? чашку з чаєм в руки-і читаємо! отже, ми пропонуємо…

1. Закрити щілини

 • протягує з вікна? наявністю щілин може грішити як старе дерев’яне, так і нове пластикове вікно. Комфортної зимівлі щілини не сприяють. Закрити їх можна по – старому-мокрими подрібненими газетами. Але краще скористатися силіконовим герметиком.

2. Розорювати штори вранці

 • якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону, в сонячні дні неНехтуйте можливістю підняти температуру в будинку на пару градусів за допомогою безкоштовного джерела енергії-сонячних променів.

3. Заорювати штори на ніч

 • і, навпаки, після заходу сонця запахніть штори. Вночі вікна стають головним винуватцем тепловтрат. До слова, заведіть звичку в сезон холодів міняти не тільки гардероб, але і текстиль. Важкі щільні штори — » одяг » на зиму для вікон.

4. Покласти килим

 • довговорсові килими — не розкіш. По-перше, це затишно. Але, головне, килим з довгим ворсом самим прямим чином впливає на температуру в кімнаті. Справа в тому, що ворсинки зберігають тепло, акумулюючи його у вигляді повітряного прошарку. І підлоги на дорогий варіант «з підігрівом» міняти не потрібно.

 • заведіть кота. Або хоча б грілку. Чи не електричну, а звичайну, гумову. І тоді не доведеться навертати кіловати, щоб прогріти кімнату перед сном. Обійняли грілку — і солодко спите.

6. Встановити тепловий екран

 • як утеплити квартиру за допомогою невеликого шматка алюмінієвої фольги? зробити відбивач і помістити його за радіатор. Так ви перестанете опалювати вулицю і направите все тепло, що виділяється батареєю, в будинок. Для виготовлення теплового екрану згодиться будь-яка фольга на м’якому пінопласти. Монтується на клей або рідкі цвяхи.

7. Перекрити вентиляцію

 • якщо в герметичності дверей і вікон впевнені, а все одно протягає, причина, ймовірно, у вентиляційних отворах. Так, влітку ці «щілини» – «отрада». Взимку-джерело проблем. На щастя, є спосіб від них на час позбутися. Купуйте магнітні кришки для вентиляції. Продаються на aliexpress, ebay, amazon та інших міжнародних майданчиках.

8. Готувати в духовці

 • зима-відмінний привід повправлятися в мистецтві готувати в духовці. І домочадці ситі, і в будинку тепло. Не забувайте після готування відкривати духову шафу, щоб тепло з нього поширилося по дому.

9. Одягатися

 • ходити по будинку в майці і шортах, скаржачись на собачий холод-дивно. Утеплюючи житло, не забудьте утеплити себе коханого. Вовняна кофта, в’язані шкарпетки, махровий халат та інші теплі речі гріють. З невідомої причини багато про це забувають.

10. Обійматися

 • втім, в» вічній мерзлоті » в квартирі можна знайти свої плюси. Це хороший привід частіше обніматися замість того, щоб з’ясовувати стосунки. До речі, якщо відчуваєте в стосунках прохолоду, грілку купувати не потрібно. До інтенсивних обіймів в ліжку примусить потреба.

Джерело:

Як заклеїти вікна касовою стрічкою. Особливості та основні вимоги

Головною особливістю підготовки вікон на зиму є поетапність, яку необхідно дотримуватися. В протилежному випадку може бути пошкоджений матеріал вікна або ж правильно заклеїти вікно не вийти.

Основні етапи:

 • підготовка вікна і рами;
 • утеплення і мастило щілин, особливо якщо вікно має дерев’яну раму;
 • обклеювання вікон відповідним матеріалом.

Для розуміння того, як правильно встановити утеплювач і закрити всі щілини, щоб не дуло, необхідно враховувати такі особливості віконних прорізів:

 • вид рами, тобто пластик або є дерев’яна рама;
 • можливість попадання прямих сонячних променів;
 • вік;
 • наявність матеріалів.

Вікна можна заклеїти тільки після повноцінного підготовчого періоду. В протилежному випадку хороший результат практично неможливий.

Початок підготовчого періоду є первісною підготовці вікон до зими. Сюди включають:

 • огляд отвору для виявлення пошкоджень;
 • заміну дерев’яних рам, яким вже більше десяти років;
 • ремонтні роботи та усунення будь-яких цвяхів і шурупів, які будуть заважати процесу;
 • зачистку дерев’яних вікон, а також фарбування і просушування рам;
 • пластикові рами повинні бути повністю вимиті від зайвих речовин і бруду, після чого висушені;
 • для ідеального утеплення всіх швів необхідно зняти скла.

При фарбуванні дерев’яної рами шари наносяться рівно. Грудки повинні бути відсутніми. При цьому, фарбування ведеться на добре очищену поверхню.

Тільки після цього проводиться процедура для утеплення вікон. Утеплювач повинен підходити до матеріалу вікна. Його укладання проводиться без випирання, яке може перешкодити процесу заклеювання вікон.

Перед тим як заклеїти вікна на зиму всі вимоги повинні бути враховані. Останнім етапом буде вибір матеріалу для заклеювання вікна, а також сам процес.

Як утеплити пластикові вікна зсередини. Як утеплити пластикове вікно на зиму своїми руками?

Дерев’яні вікна змінюють на нові, виконані з пвх або металлопласта, з тієї причини, що вони втрачають здатність утримувати дорогоцінне тепло в квартирі або будинку. При монтажі склопакета мало хто цікавиться, як він поведе себе в майбутньому. Чи буде пропускати холод, чи потрібно здійснювати утеплення, наскільки це ефективно.

Багато споживачів задаються питанням про те, як утеплити пластикове вікно. Як і будь-яка інша конструкція, металопластикова або пластикова система має слабкі місця. Вони виступають прямим шляхом для витоку тепла з приміщення.

Чому дме? саме таке питання часто вирішують домовласники. Якщо ви теж в їх числі, то повинні розглянути основні вузли і розібратися з конструктивними особливостями віконного блоку. Найбільш поширеними місцями піддування є:

 • гумовий ущільнювач;
 • периметр віконної рами;
 • віконний штапик;
 • віконна фурнітура.

Для того щоб визначити, звідки дме з пластикового вікна, ви повинні провести долонею по поверхні блоку. Можна скористатися і запальничкою. Остання процедура дуже проста. Вона аналогічна попередній. Вогонь буде чутливий до протягу, так ви зможете виявити продування.

Перед тим як утеплити пластикове вікно, ви можете взяти аркуш паперу і затиснути його в стулці. Якщо потягнути за кут, ви зможете легко витягнути лист. У цьому випадку мова йде про недостатню герметизації склопакета. Це вказує на те, що ущільнювач погано притискається до рами.

Чим заклеїти вікна на зиму форум. Чим заклеїти вікна на зиму: краща відповідь — поєднання матеріалів

23 хв.

Вікна

Мороз і сонце, день чудовий, але тільки холодно в квартирі. Так думають багато мешканців, коли настає довгоочікувана зима, що приходить на зміну постійній темряві і «безпробудної» сльоти. Особливий дискомфорт відчувається в тих будинках, де стоять дерев’яні віконні рами, які дозволяють холодному повітрю потрапляти всередину приміщення. Тому щороку з приходом пекучих морозів їх власникам доводиться думати і вибирати, чим заклеїти вікна на зиму, адже тільки так можна забезпечити в квартирі тепло і затишок. Є різні способи домогтися результату, проте спочатку треба розібратися з армією потенційних помічників, щоб потім знайти найкращого кандидата.

Всі знають, що ця операція необхідна: прозорі скла дадуть можливість сонячним променям без всяких перешкод проникати в кімнати, а на чисті поверхні набагато легше прикріпити будь утеплювач. Миють вікна спеціальними засобами, що містять нашатирний спирт, який:

 • не залишає після себе розлучень;
 • ефективно видаляє жирові плями.

Займатися вікнами потрібно не тільки з боку кімнат, але і зовні. Сама підготовча процедура для пластикових і дерев’яних вікон виглядає по-різному:

 1. якщо стоять пластикові конструкції, то в першу чергу проводять підготовку укосів: з поверхонь видаляє все старе покриття, задувають щілини піною, штукатурять, а після висихання складу їх гарантують, потім фарбують. Альтернатива для внутрішніх укосів-пінопласт. Цю процедуру краще виконувати в той період, коли за вікном плюсова температура.
 2. дерев’яні рами вимагають усунення всіх зовнішніх щілин, «красуються» як між стулками, так і на дерев’яних елементах. В цьому випадку єдиний логічний вихід-використання фарби або лаку.

Після закінчення зовнішніх робіт, а також миття віконних рам зсередини можна починати утеплення, але до цього моменту вже треба знати, чим заклеїти вікна на зиму.

Відео як утеплити дерев’яні вікна на зиму! кілька бюджетних способів