Як зробити сніговика з пластикових стаканчиків.

50

Все частіше одноразовий посуд використовують для того, щоб зробити з неї всілякі вироби. Особливо, напередодні нового року. Так з’являються дід мороз з тарілок і сніговик з пластикових склянок. Ці вироби завжди унікальні і милі. Тим більше, що задіяти в роботі можна всю сім’ю. А потім дивувати гостей і знайомих.

Тому найбільшу і цікаву саморобку до нового року ми пропонуємо зробити у вигляді величезного сніговика, який до того ж відмінно себе почувати на вулиці. Робиться він з одноразових пластикових стаканчиків і може використовувати в якості вуличної новорічної вироби або для прикраси великих залів, шкіл. Дитячих садків. Вдома йому теж добре! а покрокова інструкція, як зробити сніговика з пластикових стаканчиків, дуже проста.

скільки стаканчиків потрібно для сніговика?

Це питання важливе, оскільки від нього залежить розмір майбутньої вироби. Виявляється, що для того, щоб вийшов сніговик з одноразових стаканчиків, їх потрібно придбати мінімум 300 штук і краще білих стаканчиків, а не прозорих. Причому з такої кількості вийде фігурка з двох куль. А висота його буде близько метра (якщо стаканчики по 200 мл).

Якщо хочеться зробити саморобку більшого розміру, то склянок буде потрібно більше. Те ж станеться, коли додається третій — найбільший куля. Однак варто відзначити, що така зимова виріб виходить досить нестійким. Для нього буде потрібно продумувати додаткову опору і кріплення до неї.

На що звернути увагу при покупці одноразового посуду? вони повинні бути з однієї партії, тоді виріб вийде акуратним. Бажано вибирати склянки без обідків. Це спростить процес складання новорічної вироби і стики між частинами будуть не так помітні.

У процесі того, як зробити сніговика з пластикових стаканчиків будуть потрібні ще такі інструменти:

  • степлер зі скобами невеликого розміру (щоб при скріпленні посуд не тріскалася);
  • прозорий супер-клей.

Для прикраси вироби сніговик з одноразових стаканчиків знадобляться:

  1. ковпак і шарфик (їх можна зробити з паперу і мішури, відповідно);
  2. імітація морквяного носа (картонний або пластиліновий конус);
  3. паперові очі і ріс;
  4. ялинкові кульки для святкових гудзиків.

сніговик з стаканчиків покрокова інструкція

Для початку потрібно продумати схему створення вироби. А вона дуже проста: тулуб і голова. Це якщо створюється спрощена виріб сніговик з пластикових стаканчиків. У повноцінному варіанті деталей, що розрізняються за розміром буде три. Надалі всі частини покладається скріпити, щоб прикрасити.

Перша деталь: тулуб. Початок його виготовлення-центральна частина сфери. Вона утворюється 25 стаканчиками. Їх покладається скріпити денцями всередину. Форма посуду підкаже, як скріпити коло. Не потрібно туго скріплювати стаканчики, вони повинні розташовуватися вільно.

Потім в шаховому порядку укладати наступні ряди склянок. Необхідно врахувати, що в кожному з них посуду буде все менше. Щоб конструкція була стійкою півсферу не потрібно завершувати. Залишений отвір буде низом сніговика.

Перевернути її вгору початковим колом. Продовжити ту ж роботу. Тобто в шаховому порядку укладати кола (їх повинно бути 7), поступово завершуючи куля. Самий верхній з них можна не встановлювати. Цей отвір стане в нагоді для скріплення деталей сніговика.

Друга деталь: голова. Вона виготовляється аналогічно тулубу. Тільки початковий коло покладається робити з 18 пластикових стаканчиків.

Скріплення деталей. Супер-клеєм скріпити голову і тулуб сніговика. Може вийти нерівний шов в місці кріплення. Цей дефект легко сховається мішурою шарфика.

Щоб додати декоративності поделке і святкового новорічного ефекту, на підлогу під сніговиком укладіть електричну ялинкову гірлянду. Сніговик і пластикових стаканчиків буде виблискувати і переливатися, як новорічна ялинка з настанням сутінків.

Залишилося одягнути ковпак, прикріпити очі і рот, встановити носик, зав’язати шарфик. Для стійкості можна протягнути і натягнути щільну стрічку від верхівки сніговика до його основи, тоді він точно буде стояти рівно і не падати.

Капелюшок для новорічного сніговика своїми руками найкраще зробити у вигляді чорного циліндра. Так він виглядає ефектніше. Чорний колір контрастує з білим і снеговичок виходить ввічливим і милим.

А ось майстер клас-як робиться сніговик з одноразових стаканчиків більш докладний і наочний!

Створюйте своїх сніговичків і прикрашайте свій будинок і світ до нового року!