Як зробити фальшкамін своїми руками?

7

Найпростіший з коробок

Фальшкаміни, зібрані з однакових довгастих картонних коробок, лідирують за кількістю згадок в мережі. На виготовлення такої обманки може сміливо замахнутися навіть новачок.

Представлений нижче докладний проект примітний тим, що майстру вдалося збагатити і облагородити свою саморобку, додавши плавний арочний звід, імітацію білосніжною цегляної кладки і палаючих полін. І всі ці вишукування не вдарили його по кишені.

В якості основи для такого лжекаміна рекомендується взяти фірмові коробки з леруа мерлен-завсідникам мережі, можливо, не доведеться поповнювати свої запаси, або з’явиться новий привід відвідати улюблений магазин.

Витончений з картону

В кінці року багато сімей вирішуються на довгоочікувану велику покупку. Якщо ви побалували себе новою плазмовою панеллю, не поспішайте позбавлятися від упаковки. Міцна коробка з-під телевізора виступає другою за популярністю основою для конструювання декоративних камінів.

Автор наступного проекту, мила жінка, в найдрібніших деталях описує творчий процес і навіть ділиться допущеними промахами, щоб ви їх не повторили. Її робота захоплює акуратністю і елегантним дизайном.

Такий фальшкамін стане актуальною прикрасою класичного інтер’єру. Стельові плінтуса і молдинги на вигляд не відрізняються від витіюватої гіпсової ліпнини.

«цегляний» з пінопласту

Швидкий і доступний спосіб роздобути копію домашнього вогнища з червоної цегли — озброїтися декількома листами пінопласту, які в тому ж леруа мерлен коштують рублів 50 за штуку. Молода пара витратила на втілення своєї святкової ідеї близько 2 годин і весело провела цей час.

Після перегляду ролика хочеться озвучити пару порад для спрощення завдання:

  1. хлопці виплавляють в пінопласти подобу швів між цеглинами за допомогою нагрітої на газу викрутки. Щоб з нею не возитися, розумніше взяти звичайний паяльник.
  2. фарбувати «кладку» зручніше не малярської пензлем, а підходящої за розміром губкою для миття посуду.

Бюджетний з пінополістиролу

На черзі вражає уяву проект професійного дизайнера інтер’єрів. Дівчина пропонує задіяти екструдований пінополістирол, наводить точні вимірювання, покроково описує процес роботи і демонструє варіанти оформлення готового фальшкаміну. Він виглядає так, немов зроблений з мармуру і оснащений фактурною дерев’яною кришкою, а обійшовся всього в півтисячі рублів!

Керуючись наведеними мірками, неважко виготовити більш міцний і довговічний декоративний вогнище з гіпсокартону, фанери, дсп, осб або дерева.

Правдоподібний з гіпсокартону

Дамо слово ще одному досвідченому майстру, в чиїх умілих руках оживає гіпсокартон і перетворюється в ошатний камін з сірого каменю з неймовірно реалістичною топкою. Домогтися такого дивного подібності з живим вогнем і клубящимся димом вдалося за допомогою спеціальних ламп і побутового зволожувача повітря — це заслуговує вашої уваги!

В якості каркаса простіше використовувати не брус, а легкий алюмінієвий профіль, який при належному вмінні дозволяє конструювати гіпсокартонні фальшкаміни будь-якої конфігурації: фронтальні, високі, кутові.

Надійний з фанери

Цей чарівний білий камін буде наповнювати ваш будинок духом різдва не один рік поспіль, завдяки своїй стійкості і довговічності. На ньому можна розставити масивні декоративні об’єкти і розвісити важкі прикраси, не боячись пошкодити конструкцію. Відеогід ґрунтовний і логічний, так що сміливо беріться за справу, якщо вас надихнув запропонований дизайн.

Єдиний умовний мінус цього лжекаміна — висока вартість, обумовлена набором необхідних матеріалів, але результат відповідає витратам.

Старовинний з дсп

Завершимо сьогоднішній екскурс воістину розкішним і непростим у виконанні бутафорським вогнищем з гіпсовою ліпниною і позолотою. Його не варто розглядати виключно в якості новорічного атрибута. Це справжній витвір мистецтва, який буде підкреслювати витонченість і багатство вашого інтер’єру на постійній основі.

Нехай вас не лякає розмах затії-автор демонструє її втілення дуже наочно, тому навіть у початківця майстра труднощів не виникне.

У цій добірці знайдуться проекти, розраховані на будь — який смак, досвід і гаманець-вибір за вами!