Учасник «квартирного питання» не задоволений переробкою його житла

22

«квартирне питання » — популярна передача на нтв. Громадяни, які мріють про ремонт, їдуть з квартири, залишаючи під переробку якусь кімнату. Після переробки повертаються, заходять в квартиру і на камеру розповідають, в якому вони подиві і захопленні від дизайнерських рішень. Найчастіше ремонт людям подобався. Бували випадки, що подобався до сліз. Але в програмі, викладеній на youtube 23 жовтня, учасник, м’яко кажучи, дизайном незадоволений.

Ось таку кімнату віддали на переробку. У ній жила бабуся, але учасники програми хотіли б бачити в ній свою спальню.

Героям пообіцяли зробити тут гардеробну і темну брутальну спальню з мінімумом меблів. Продемонстрували бетонні блоки, заінтригувавши: їх будуть використовувати в кімнаті.

Але результат господаря розчарував.

господареві все здалося неергономічним

Не сподобалася зелень, дзеркала, в яких через пальм відображаються тільки голови і верхня частина торсу. Не сподобалися кволі вимикачі, зроблені в ретростілістіке, і те, що гардеробну обробили фанерою. Просто фанерою. Яку легко забруднити. А в сім’ї-діти, які люблять малювати на стінах. І замкнутися від них не вийде — немає замка на двері.

Не сподобалася і ідея книжкових полиць в ліжку. Тому що складно встати з ліжка, щоб книги не зачепити.

Не сподобалося і велика кількість хромованих деталей в спальні. Господар назвав приміщення неергономічним, офісним і попросив показати йому дизайнера, який створив цей інтер’єр.