Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника. Крем-брюле

69

Крем-брюле — це не морозиво, а томат

Сорт виявився врожайним, тільки за вагою до заявлених 200-400 г недотягнув, всі плоди були рівненькими приблизно гр. По 150. Смак хороший солодко помідорний. Для порівняння порівняв з апетитним, виявилося апетитний солодше, але у крем-брюле смак все ж більш помідорний, мені він більше сподобався.

Sandr

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/840-крем-брюле /

Чорний ананас

Бельгійський сорт аматорської селекції. Індетермінантна рослина цього помідора вирощується виключно в закритому грунті. Дозрівають плоди рано — через 85-85 днів після сходів. За період вегетації можна зібрати близько 12 кг плодів. Вони можуть виростати до солідних розмірів — 500-1000 г, але частіше плоди виходять більш дрібні — 250-350 г.відрізняються незвичайною розфарбуванням — вона являє собою поєднання рожевого, темно-червоного, коричневого, пурпурного, жовтого і зеленого кольорів. При цьому картинка ніколи не повторюється — кожен плід унікальний. Але ще більш ефектно виглядає плід в розрізі — його м’якоть приємного зеленого кольору має рожеві прожилки, червоні і жовті вкраплення. Такий помідор, безсумнівно, стане прикрасою будь-якого столу, тим більше що при цьому він володіє вишуканим солодким смаком з цитрусовими нотками і без кислинки.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Томати чорний ананас-це помідори «для душі»

У мене чорний ананас від ірини володимирівни. У розрізі-це просто щось незрівнянне! великий, добре зав’язується. Кущ компактний. Довго чекала, коли ж він почервоніє, а він, виявляється, такого кольору і є… Смачний!!!
Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Deniza

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/226-черный-ананас-ananas-noire /

Амурський тигр

Ще один сорт від «аеліти». Тип росту-індетермінантний, терміни дозрівання-середні. Плоди невирівняних розмірів середньою масою 240 р. М’якоть среднеплотная, смачна. Дуже добре підходять як для салатів, так і для цільноплідного консервування. Урожайність товарних плодів-11,0-11,5 кг/м2.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Плоди томата амурський тигр володіють оригінальним коричневим кольором з темно-зеленими смугами

Дозрів один з перших. Тонка шкірка, але не тріскається. Приємний смак. Один з найулюбленіших у мого онука. Розмір менше заявленого, але я це вже знала, коли стала садити. Так що це розчарування не викликало. Хороший для прикраси салатів, других страв і т.п. Навіть в це невдале літо амурський тигр мене не підвів. Поки інші сорти розгойдуються, з цього кущика онучок вже на всю помідори зриває і їсть.

Карамель

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/232-амурский-тигр /

Дрібноплідні томати

Маленькі помідорчики застосовують для прикраси столу, їх використовують для цільноплідного консервування.

Вишенька чорна

Індетермінантний сорт середньораннього терміну дозрівання. Плоди дрібні, круглі, гладкі, вирівняні, з середньою масою 18 г.мають незвичайний фіолетово-чорне забарвлення. Смак-відмінний, солодкий, з невеликою кислинкою. Товарна врожайність — 3,5 кг/м2. Збір плодів потрібно здійснювати регулярно, так як при перетримці вони схильні до розтріскування.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Плоди томата вишенька чорна мають незвичайний фіолетово-чорне забарвлення

З чорних залишаю тільки чорну вишню. Дуже врожайна, не хворіє, урожай віддає поступово, так що вистачає на весь сезон. Смачна, красива.

Олеся

Http://dacha.wcb.ru/lofiversion/index.php?t2145.html

Відео: огляд томатів вишенька чорна

Черрі полуничний

Ранньостиглий гібрид детермінантного типу росту. Як і всі черрі, має круглі і дрібні (20-30 г) плоди. Призначення-салатне. Поверхня слаборебриста, м’якоть среднеплотная з хорошим смаком. Продуктивність томата в теплицях знаходиться на рівні 4,4 кг/м2. Сорт має імунітет до фузаріозного в’янення.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Томат черрі полуничний-ранньопелий гібридний сорт

Re: черрі полуничний у мене не було заявлених великих кистей по 25-30 плодів. У кисті було як зазвичай близько 10 шт.решта відповідає опису. В цілому гібрид сподобався. Форма плоду, дійсно, досить незвичайна. Томатик схожий на ягідку.

Карамель

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/5662-черри-клубничный-f1 /

Каченя

У сорту детермінантна штамбова рослина, що володіє стійкістю до кореневої і вершинної гнилей. Стрессоустойчив, утворює зав’язі навіть при несприятливих умовах. Дозрівання плодів раннє і дружне. Своїй назві томати зобов’язані помаранчевого кольору плодів і їх оригінальній округлій формі з невеликим «носиком». Середня маса становить 60 г, а врожайність — 2,2 кг/м2. Смак плодів хороший, призначення-універсальне.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Томати каченя відрізняються раннім і дружним дозріванням

Перший раз я посіяла каченяти в 2009 році. З трьох кущів цього штамбика я набрала трохи неповне відро помідор. З тих пір сажу щороку. Сильно раннім назвати не можу, є і більш ранні. Нехай буде середньо ранній. Гарний помідор, смачний, некапризный. Загалом, мене влаштовує по всіх.

Tomatinka

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/361-утенок /

Сорти для засолювання

Такі сорти повинні мати високий вміст цукрів, так як вони необхідні для вироблення молочної кислоти, завдяки якій відбувається сквашування і бродіння томатів. І друга важлива вимога-стійкість до розтріскування.

Рома

Відомий американський сорт, який можна вирощувати як у відкритому грунті, так і в теплицях. Причому в другому випадку врожайність його буде вище. Рослина детермінантна, що досягає в теплиці зростання 100 см.сорт має імунітет до основних хвороб і хорошу врожайність, що досягає 15 кг/м2. Дозрівання томатів — середньоранній. Плоди витягнуті, злегка грушоподібні, червоні (є рожева різновид), середньою масою 60-90 г.помідори відрізняються відмінним солодкуватим смаком з невеликою кислинкою. Недолік-важко знайти оригінальні насіння, але якщо це вдалося, то в подальшому можна буде заготовлювати їх самостійно, так як сорт не є гібридним.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

М’якоть томатів рому щільна, м’ясиста, середньо-соковита, смачна

Томат рома vf вирощувала в минулому році в маленькому парнику. Томат рома vf невисокий (близько 60 см). Якраз добре поміщався в парнику під укриттям. З невеликої грядки (близько 2 квадратних метрів) я зібрала 2 відра маленьких довгастих помідорів. Дуже добре пішли в засолювання. Форма зручна. Помідорка добре зберігає форму. Не розпливається.

Djeinina

Https://otzovik.com/review_3190374.html

Маруся

Ці «вершки» з німеччини. Жаростійкий сорт з рослиною висотою до 100 см (в теплиці). Дозрівання плодів раннє, дружне, але не тривале — все плоди знімають за 3-4 тижні, після чого культуру ліквідують і звільняють теплицю для наступних посадок. Урожайність сорту-6,9 кг / м2, середня маса томатів — 80-90 г, колір — червоний. Володіють відмінним смаком в свіжому вигляді, але особливо цінуються за смак солоних помідорів.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Помідори сорту маруся тверді, щільні, гладкі

Повторила цей сорт в теплиці з торця середньої грядки, колись ростила його від фірми «флос». Урожайний кущ до 60 см, не пасинкувала, зажадав хорошою підв’язки, так як добре в’язав на всіх пасинках. Плоди-щільні червоні овальні до 70 гр, гарного смаку, довго зберігаються.

Svetikk

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/6984-маруся /

Настенька

Непоганий сибірський сорт. При детермінантному типі росту володіє тривалим періодом плодоношення. Урожайність при помірному пасинкуванні досягає 10 кг/м2. Середня маса плодів становить 126 г (за описом держреєстру), але за відгуками вона може бути і більшою. Плоди смачні, соковиті, среднеплотние. Гарні в засолюванні і салатах. Мають непогану транспортабельністю. Поливати рослини потрібно з обережністю, так як надлишок вологи призводить до розтріскування плодів.

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Плоди томатів настенька вирівняні за розмірами і мають слаборебристу поверхню

Re: настенька минулий рік у нас був дуже невдалий для всіх овочів, все літо лив дощ. Помідори заспівали погано, кущі пропадали, а цей сорт показав себе з хорошого боку. Всі кущі були усипані томатами. Крім цього, ще й смачна.anasst2010

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/1052-настенька /

Сорти для консервування

Як правило, засолювальні сорти підходять і для цільноплідного консервування. Але для цих цілей підійдуть і інші, що мають в складі меншу кількість цукрів.

Забава

Ранньостиглий детермінантний сорт від «аеліти» з плодами досить цікавої форми. Вони довгасті, циліндричні, з горбкуватою поверхнею, щільні. Колір-звичайний, червоний. Томати вирівняні, мають середню масу 80-90 г. Мають гарний смак. З 1 м2 в теплиці збирають 7,0—7,7 кг помідорів.

минулого року мене заінтригували помідором сорту «забава». Дуже солодкий смачний помідор і насіння мало.gylnar

Https://www.asienda.ru/post/37184/

Томати вирощуються майже виключно для власного вживання на місці і є обєктом гордості городника.
Крем-брюле

Томат забава має оригінальну форму

На упаковці вказані характеристики томата, терміни посіву, дані фірми, кількість насіння, номер партії і терміни використання. Насіння готові до посіву, не вимагають додаткової обробки.

Чим привернув нашу увагу цей гібрид? тим, що він невибагливий у догляді. Це низькорослий, всього 50-60 сантиметрів у висоту, відповідно займає мало місця, не вимагає пасинкування і підв’язки. Він відноситься до біф-томатів, тобто його вага більше 150 грам. Плоди круглі, злегка приплюснуті, яскраво червоного кольору. Підходять як салатів, так і для переробки, так як м’якоть томата дуже соковита. Зав’язь формується кистями по 5-7 томатів. Гібрид ще хороший тим, що добре плодоносить навіть при несприятливих погодних умовах і має розтягнутий період плодоношення.

&1&

Томат султан формує на кистях по 5-7 плодів

Stalker-lg, луганськ

Http://otzovik.com/review_6019503.html