Пвх профіль грюндер. Бюджетний склопакет stis lihgt

33

Пвх профіль грюндер. Бюджетний склопакет stis lihgt

Створюється він на базі трьохміліметрових стекол відповідно до гост 24866-99. Продаж здійснюється за ціною, що відповідає існуючій на сьогоднішній день ринковій ситуації (саме тому такі вікна називають антикризовими). При цьому замовник може отримати скла з покриттями, що виконують функції відбиття ультрафіолетових та інших променів. Наприклад, для поліпшення енергозберігаючих властивостей, на поверхню наносять напівпровідникові оксиди металів, здатних відображати теплові хвилі інфрачервоного діапазону, не дозволяючи теплу йти на вулицю.

Також збережена можливість монтажу декоративної розкладки. Тобто може бути використаний набір деталей (металевих або пластикових), які розташовують між стеклами, як би розділяючи віконний отвір на деякі геометричні фігури. Виконує вона виключно естетичні функції, прикрашаючи приміщення, роблячи його ближче до обраного стилю. За бажанням замовника може бути обрана будь-яка конфігурація, як самого вікна, так і розкладки.

У числі переваг, якими володіють моделі stis lihgt – їх вага на 25% нижче, ніж у аналогів зі склом товщиною в 4 мм.це спрощує транспортування і монтажні роботи, збільшує тривалість служби фурнітури і скорочує кількість її регулювань.

Товщина дистанційної рамки в цих випадках не менше 11 мм, що сприятливо позначається на теплоізоляційних властивостях виробів. Існує обмеження за розміром склопакетів-вони не повинні бути більше 2 кв. М.

Переваги продукції

Вікна grunder мають чудові ізоляційні показники (тепло і звук), що відповідають європейським стандартам. Експерти підтверджують, що їх можна використовувати не тільки в середній смузі росії, але і в регіонах з досить суворим кліматом.

Замовників приємно порадує поєднання чудової якості і доступної вартості, що виводить дану продукцію на рівень кращих пропозицій вітчизняного ринку світлопрозорих конструкцій.

Grunder-система профілів, здатна успішно конкурувати з німецькими брендами. Якщо ви шукайте ідеальний варіант для теплого скління балкона, то це саме він, так як при відмінних теплозберігаючих якостях вона володіє ще й зниженим вагою. А це означає-зниження навантаження на перила або інші несучі конструкції.

Також такі вікна можна використовувати другим контуром. Особливо це актуально для будівель з вентильованими фасадами, які здаються вже заскленими. Для поліпшення їх теплозберігаючих і звукоізолюючих властивостей без порушення естетичної складової.

Алюмінієвий профіль всі види профілів. Область застосування алюмінієвого профілю

Алюмінієвий профіль: види

Серед того різноманіття будівельних матеріалів, які існують на сьогоднішній день, вироби з алюмінію користуються особливою популярністю. Їх легка вага, стійкість до корозії і довговічність, дозволили створювати надійні конструкції, які використовуються в багатьох сферах діяльності.

Одним з таких матеріалів, є алюмінієвий профіль. Він активно на сьогоднішній час використовується в будівництві, при виготовленні меблів, в авіабудуванні і важкої промисловості. Цей виріб з алюмінію відрізняється безліччю різноманітних форм і конфігурацій.

Види алюмінієвого профілю

Існує кілька різновидів алюмінієвого профілю: технічний профіль і декоративний. Декоративний профіль з алюмінію переважно використовується в зовнішньому облицюванні. Даний матеріал має захисне покриття, він здатний видозмінити екстер’єр.

Технічний профіль, до якого відносяться такі вироби як: труба, куточок, і інші, служать в якості надійного стикувального матеріалу. Міцний і легкий алюмінієвий профіль отримав найширше застосування в промисловості, будівництві, при виготовленні меблів і багато чого іншого.

За формою, алюмінієвий профіль прийнято класифікувати на кілька окремих груп:

  1. катаний профіль, який не має порожнин. До нього відносяться: алюмінієвий швелер, двотавр, кутовий l-подібний профіль і деякі інші вироби.
  1. цілісний профіль з порожнечами всередині. До даного виду алюмінієвого профілю відносяться, перш за все, квадратні і круглі труби. Квадратний алюмінієвий профіль, відомий як» бокс», застосовується для виготовлення рам і металоконструкцій.

Круглий профіль з алюмінію, переважно використовується при будівництві невеликих конструкцій, які служать в якості основи (наприклад, для антени, рекламних щитів та іншого).

Характеристики алюмінієвого профілю

Основними характеристиками алюмінієвого профілю, є такі показники як: межа міцності, запас пластичності, в’язкість і відносне звуження. Крім того, до не менш важливої характеристики будь-якого алюмінієвого виробу, відноситься і корозійна стійкість, поряд з теплостійкістю і електропровідністю.

Що стосується довговічності, то середній термін служби алюмінієвого профілю становить 60-80 років. Виріб має хорошу стійкість до різних зовнішніх впливів, таким як: ультрафіолетове випромінювання, сильні перепади температур, корозія. Не страшні алюмінієвому профілю і багато хімічні речовини.

Не можна обійти стороною і повну нешкідливість виробів з алюмінію. Даний метал не несе абсолютно ніякої небезпеки для здоров’я, в його складі немає шкідливих компонентів.

Область застосування алюмінієвого профілю

Алюмінієвий профіль отримав широке застосування в найрізноманітніших областях. З профілю роблять меблі, його широко використовують в промислових цілях і в будівництві. Так, наприклад, с-подібний профіль служить в якості декоративного оздоблення для фасаду меблів, її напрямних і висувних механізмів.

F-подібний профіль використовується в якості кріпильного елемента, а так званий «двотавр» (h-подібний алюмінієвий профіль), нерідко застосовується для складання каркасів перегородок і стін всередині приміщення. T-подібний профіль, отримав основне застосування у виготовленні меблевих напрямних, він розрахований на великі навантаження і здатний з легкістю переносити різного роду механічні дії.

Як видно, алюмінієвий профіль отримав найширше застосування в складі самих різних конструкцій. Але найчастіше, даний матеріал використовується в якості стикувального елемента, через своїх непоганих характеристик і відмінних експлуатаційних якостей.

Пвх профіль грюнде.

Замовити

Профільна система grunder (грюндер) розроблена з метою забезпечити російських покупців якісним пвх-профілем, випущеним за суворими стандартами австрійської якості, але вартість на цей профіль в більшості своїй не мають аналогів.технічні показники профільної системи grunder (грюндер) повністю відповідають російським і європейським гостам. Присутні вимоги європейської системи сертифікації якості ral.профіль grunder екологічно чистий і безпечний, що підтверджено відповідними сертифікатами та висновками експертиз. Профілі grunder (грюндер) можуть використовуватися при будівництві та реконструкції житлових, промислових і громадських будівель, в тому числі, дитячих і лікувально-профілактичних установпрофіль grunder, за технічними характеристиками, відповідає відомому

Характеристики профільної системи grunder:

Параметри профільної системи grunder-60

Ми пропонуємо хороші ціни на вікна grunder. Замовте прямо зараз вікна і ви побачите як перетворитися ваш будинок з профільною системою grunder.

Якщо ви хочете отримати європейську якість за доступною ціною – то вікна grunder чекають вас!

Пвх профіль грюндер — якому бренду належить. Компанія тов» вікна столиці » повідомляє вам про запуск у виробництво нової профільної системи grunder.

Профільна система grunder проводитися в росії під чітким контролем європейської компанії wintech, на європейському обладнанні і за всіма європейськими стандартами і вимогами. На виробництві компанії wintech вже в повну потужність функціонують екструдери німецької марки krauss maffei, відомої у всьому світі як гарант стабільності відмінної якості випускаються на цьому обладнанні профільних систем.

Кожен з екструдерів укомплектований декількома фільєрами австрійкою компанії greiner, що входить до трійки найбільших і найбільш авторитетних світових виробників екструзивної техніки.

Ціна для дилерів і корпоративних клієнтів

Профільна система grunder відноситься до бюджетної профільної системи.

Наша компанія рада запропонувати вамДуже доступні ціни на дану профільну систему.

Система grunder відкрита для продажів в нашій компанії і пройшла всі технічні випробування.

Додаткова комплектація

Увага, на жаль, дана профільна система поки не оснащена великим асортиментом комплектуючих до неї профілів.тобто в комплектації даної системи відсутні з’єднувачі, еркерні з’єднувачі т.д.

Більш детальну інформацію ви завжди можете уточнити у наших співробітників у відділі продажів або у свого менеджера.

З системи grunder ми можемо виробляти вікна та двері.

Доп комплектуючі від аналогічних профільних систем підходять до профільної системи grunder за технічними характеристиками, але є відмінність за кольором,тому що grunder має білосніжний колір «блакитний лід»

Точні ціни і розрахунки дізнавайтеся в наших відділах продажів або у свого особистого менеджера.

Телефонуйте нам і приїжджайте до нас, будемо раді відповісти на всі ваші запитання.

Відео віконський-відгук клієнта!