Підійде не тільки картопля, але і великоплідна суниця азіядомашній суничний компот реклами не потребуєсунична смоква-десерт оригінальний і кориснийз суниці виходять чудові цукати

27

Відгуки садівників про суницю азія

Відгуки садівників про суницю азія

Один з найбільш ранніх в моїх умовах сортів. Ягода середньої щільності,» стандартної » форми і розміру, яскраво-червоного кольору. У повній стиглості досить смачна і ароматна. В самому кінці плодоношення ягода кілька дрібніє. Сорт досить стійкий до різного роду плямистостей. У всякому разі, у мене так.

Рулон шпалер

Http://club.wcb.ru/index.php?showtopic=1585

Азія солодша і ароматніша альби. І розміри-величезні ягоди, дрібних майже немає (посаджена десь в кінці вересня). У минулому році серед безлічі інших сортів я особливо не розгледів її гідності і насаджав багато соток інших сортів, а азію реалізував розсадою (добре розмножується). Ще дивувався: що це на неї такий попит? а цього року сам просто в захваті. Але альба днів на 10 раніше почалася.

Олексій торшин

Http://dacha.wcb.ru/lofiversion/index.php?t16608-1050.html

Азія в усіх відношеннях середній сорт-середній розмір, середня швидкість дозрівання і середня кількість ягід на кущі. Одне добре — аромат смачний, суничний.

Zachesova001

Http://www.asienda.ru/post/39935 /

Став дозрівати новий (для мене) сорт азія. Сподобатися. Аромат, смак, консистенція м’якоті приємні. Ягода дуже транспортабельна, зібрана вранці, ввечері виглядала так, ніби тільки зібрана. Врожайність хороша. Розмір ягоди теж вразив.

Ірина

Http://www.plodpitomnik.ru/forum/viewtopic.php?t=209&start=20