Декоративні панелі у ванній кімнаті: фотопідбірка

15

Досі думаєте, що для обробки стін ванної кімнати можна використовувати тільки плитку? сайт rmnt пропонував вам цікаві альтернативи, в тому числі стінові панелі. У цій статті покажемо вам, як така декоративне оздоблення може виглядати в інтер’єрах красивих ванних кімнат.

Обшити стіни ванної кімнати, звичайно, можна просто пластиком, але це дешевий і не дуже привабливий варіант. Використовуються вагонка, але ванна вийде занадто дачної, теж бюджетної. Істотно привабливіше виглядає обшивка стін shiplap, більш широкою дошкою по системі шип-паз. Звичайно, пиломатеріали в будь-якому випадку потрібно захищати від вологи, але найчастіше для цього достатньо використовувати щільну фарбу по деревині. Крім того, як вже писав портал rmnt.ru, дерев’яні панелі можуть бути дуже різними-від класичних буазері до сучасних, з 3d-ефектом.

Зазвичай панелі використовуються тільки в нижній частині стіни ванної кімнати, де найбільше бризок і найсильніше знос. Іншу частину поверхні можна просто пофарбувати, заощадивши на обробці.

Дуже цікаво виглядають панелі, які пофарбовані в колір меблів для ванної кімнати і гармонують з її фасадами.

Але можна піти і зворотним шляхом. Наприклад, меблі темна, а панелі — класичні, лаконічні, пофарбовані в білий колір. Вийде дуже цікаве поєднання.

Панелі у ванній-зовсім не застарілий дизайнерський хід. Вся справа в деталях і в тому, як саме вони поєднуються з іншими предметами в кімнаті.

Обшивку можна підняти таким чином, щоб закрити фартух між раковиною у ванній кімнаті і дзеркалом. В такому випадку на панелі буде зручно кріпити гачки для рушників, полку для дрібниць, підсклянник для зубних щіток і так далі. Дерев’яні або мдф-панелі точно витримають таке навантаження.

Шикарна чорно-біла ванна кімната з окремими раковинами для неї і для нього. Що стоїть точно по центру ванна теж вугільного кольору, що підкреслює її аристократичні форми.

Облицювати панелями можна і нижню частину душової кабіни, зробивши її більш закритою і вписавши в загальний стиль ванної.

Якщо мова йде про обшивку дошками, то найчастіше вони розташовуються вертикально. Але можна вибрати і горизонтальну обробку, так може виявитися ще цікавіше.

Горизонтальні лінії підкреслять довжину і ширину кімнати, обрамлять її по периметру і створять єдину картину стильного інтер’єру.

Погодьтеся, що декоративні панелі у ванній кімнаті — це зовсім не нудно. Така обробка досить довговічна, підлягає ремонту, завжди можна перефарбувати, оновити, щоб інтер’єр знову заблищав у всій красі.

Відео по темі