Обприскуванням рослин 1%-й бордоською рідиною або препаратом ридомил голд в самий початковий період виникнення хвороби. Сорти редису, стійкі до захворювань

59

Сама досконалість-огірок челябінської селекції з пучковою зав’яззю

У пошуках ідеального огірка можна призупинитися на гібриді сама досконалість. Кущ росте необмежено вгору, в кожній пазусі утворюються букети огірочків з відмінним смаком. Але цей гібрид з’явився в кліматі челябінської області і в іншому регіоні може не показати заявлених виробником якостей.

Історія огірка сама досконалість

Цього гібрида немає в держреєстрі рослин. Виведений він на челябінській дослідній станції, офіційними продавцями є: інтернет-магазин «гарден» (м челябінськ) і компанія «уральський дачник» (м. Міас, челябінська область). Сама досконалість іноді підноситься, як огірок сибірської селекції, через що виникає ілюзія, що його можна вирощувати і отримувати обіцяні врожаї в регіонах екстремального землеробства і вже тим більше — на півдні.

Обприскуванням рослин 1%-й бордоською рідиною або препаратом ридомил голд в самий початковий період виникнення хвороби.
Сорти редису, стійкі до захворювань

Насіння огірків саме досконалість поширює компанія» уральський дачник »

Челябінськ знаходиться на кордоні сибіру, але на самому півдні уралу, південніше московської області. Тут переважає помірно-континентальний клімат, літні температури встановлюються вже в травні, але сильної спеки не буває. В таких умовах і проявляє свої кращі якості сама досконалість. Не дивно, що городники, які проживають на півдні, де літо спекотне і посушливе, і на півночі, де воно коротке і прохолодне, залишають негативні відгуки про гібрид, не отримавши обіцяної врожайності.

Сама досконалість на сайті «уральського дачника» називають колекційним, він входить в серію суперпучкових огірків. До неї відносяться і інші гібриди тієї ж селекції: пучкове пишність, всім на заздрість, рмт, сибірська гірлянда, мелс. Виробники обіцяють до 400 плодів з куща кожного з них, тобто в 10 разів більше, ніж зі звичайного сорту. Цим виправдовується висока ціна. У деяких містах 5 насіння продають за 125 рублів.

Відео: огляд суперпучкових огірків від «уральського дачника» (сама досконалість на 2-й хвилині)

Єдиний гібрид розчарування в цьому році-огірок зі звучною назвою сама досконалість! 5 шт. Коштували 125 руб. Ніби як суперпучковий, не хворіє і т.д. І т. П. Мало не огіркове дерево…. У підсумку 4 шт. Виросло горбистих, 1 шт.гладкий, взагалі без горбків. Болючий, шаленої врожайності — близько немає (кібрія і монісія поруч сидять куди врожайніше). На смак не поганий…..

Юрій турянський

Http://www.rusfishing.ru/forum/printthread.php?t=41573&pp=15&page=436

Опис гібрида

Сама досконалість росте індетермінантним кущем, тобто основна батіг розвивається весь теплий період до заморозків. По всій її довжині наростає велика кількість пасинків. У пазусі кожного листа зав’язується по 3-6 огірочків. Перші з’являються через 37-30 днів після сходів.

За описами на сайті «уральський дачник», зеленці виростають в довжину до 8-10 см, їх поверхня покрита горбками і білими шипами. Але вже є кілька відгуків про абсолютно гладких плодах, що виростають з насіння під назвою сама досконалість. Причому з одного пакета виростають і горбкуваті і гладкі огірочки, що говорить про пересортиці.

З цієї серії в 2015 році мені попалися огірки сама досконалість і ще якісь. Посадила в теплиці 2 пакетика по 5 шт., зійшли 8. Урожай не зважувала, але збирати і роздавати бажаючим замучилася ))). Обидва сорти на вигляд і смак були дуже схожі, відрізнявся тільки розмір пухирців — середньенькі і дрібніші. А ще в одному з пакетів попався пересорт — на одній рослині огірки були світло-зелені і абсолютно гладкі, салатні мабуть, а шкірка ніжна-ніжна. Я потім цей сорт намагалася обчислити за описом, але не змогла.

Udachnitsa

Https://7dach.ru/yana_vl/podelites-otzyvami-ob-ogurcah-sorta-sibirskaya-girlyanda-119773.html

Насіння уральського дачника під назвою саме досконалість f1. Виробник обіцяє, що з кожної рослини при правильній агротехніці і догляді можна зібрати до 400 хороших огірочків карнішонного типу. У цьому році я вирішила придбати таке насіння… Огірочки вийшли гладкі, дуже шкода, хотілося все таки, як на картинці

Sweta1141

Https://otzovik.com/review_3342474.html

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Обприскуванням рослин 1%-й бордоською рідиною або препаратом ридомил голд в самий початковий період виникнення хвороби.
Сорти редису, стійкі до захворювань