Осіння посадка крокусів: визначаємося з термінами

50

Крокуси-один з популярних у квітникарів цибулинних первоцвітів, зацвітають навесні одними з перших. Щоб порадіти настільки раннього цвітіння, потрібно в першу чергу посадити квіти восени.

Час осінньої посадки цибулин крокусів

Практично всі цибулинні висаджуються в один час. Крокуси можна висаджувати трохи пізніше, ніж тюльпани і гіацинти. При встановленні комфортної погоди цибулин для вкорінення потрібно не більше місяця.

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Осіння посадка крокусів: визначаємося з термінами

Цибулини крокусів-первоцвітів висаджують з початку вересня до кінця жовтня. Для більш точного терміну висадки важливі конкретні погодні умови і регіон. Основний принцип-висадити цибулини за місяць до настання справжніх морозів, коли глибина промерзання грунту складе більше 10 см.

Таблиця: приблизні терміни висадки цибулин крокусів в різних регіонах

регионпримерный сроксредняя смуга росії і подмосковьеконец вересня — октябрьленинградская областьсередина сентябряурал і сибирьначало сентябрякраснодарский край, ставропольеконец октябрябелоруссияна півночі — на початку жовтня,на півдні — в кінці

Відео: посадка крокусів

Існує ще група крокусів, цвітуть у кінці сезону — у вересні і навіть жовтні. Таких сортів небагато: альбус, валікола, оксоніан. Їх садять в кінці літа.

Осіння посадка крокусів: визначаємося з термінами

Крокуси, квітучі восени, немов переплутали пору року

Проживаючи на північному заході, з висадкою крокусів все ж не особливо поспішаю. В основному вона припадає на початок жовтня. Висадивши цибулини занадто рано, можна позбутися квітів, якщо вони не тільки встигнуть вкоренитися, але їх паростки проклюнутся назовні.