Новорічний подарунок від агрофірми «аеліта»

32

Дзвінок від служби доставки дуже порадував, так як ця посилка була дуже довгоочікуваною, отримання якої кардинально поліпшило настрій.

подарунок від агрофірми «аеліта «був зворушений вдячністю за участь у проекті» тестування насіння овочів від тов» агрофірма аеліта»», яка містила в собі також і привітання з прийдешніми святами, побажаннями здоров’я та успіху.

подяка

Після відкрив коробочку, відразу в очі кинулося велика кількість пакетиків насіння, але так як треба було їхати на навчання, залишив розгляд пакетиків на вечір.набір включив в себе:

огірочки всі сорти дуже врожайні, обов’язково будемо садити.

перці тут особливо зацікавили перець чорний кінь своєю незвичністю і перець кубишка своєю врожайністю.

томати

Також дуже гідні і цікаві сорти.

зелень серед зелені є нові культури, які ми ніколи не вирощували, тепер буде привід спробувати.точно також і з жовтим кавуном, взагалі не хотів в наступному році вирощувати баштанні, але тепер доведеться.

Також хотілося б висловити вдячністьагрофірмі» аеліта » за надану можливість протестувати новинки насіння овочів.такий досвід роботи дуже сподобався, можна було не тільки дивитися на свої успіхи, а й порівнювати з результатами колег. Сподіваюся, що такий досвід буде не останнім!