Новорічний подарунок від агрофірми «аеліта»

6

Дзвінок від служби доставки дуже порадував, так як ця посилка була дуже довгоочікуваною, отримання якої кардинально поліпшило настрій.

подарунок від агрофірми «аеліта «був зворушений вдячністю за участь у проекті» тестування насіння овочів від тов» агрофірма аеліта»», яка містила в собі також і привітання з прийдешніми святами, побажаннями здоров’я та успіху.

подяка

Після відкрив коробочку, відразу в очі кинулося велика кількість пакетиків насіння, але так як треба було їхати на навчання, залишив розгляд пакетиків на вечір.набір включив в себе:

огірочки всі сорти дуже врожайні, обов’язково будемо садити.

перці тут особливо зацікавили перець чорний кінь своєю незвичністю і перець кубишка своєю врожайністю.

томати

Також дуже гідні і цікаві сорти.

зелень серед зелені є нові культури, які ми ніколи не вирощували, тепер буде привід спробувати.точно також і з жовтим кавуном, взагалі не хотів в наступному році вирощувати баштанні, але тепер доведеться.

Також хотілося б висловити вдячністьагрофірмі» аеліта » за надану можливість протестувати новинки насіння овочів.такий досвід роботи дуже сподобався, можна було не тільки дивитися на свої успіхи, а й порівнювати з результатами колег. Сподіваюся, що такий досвід буде не останнім!