Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

146

Ведмедик клишоногий чудово підходить для приготування смачного і корисного томатного соку

Відгуки городників про томаті сорту ведмедик клишоногий
Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Ведмедик клишоногий чудово підходить для приготування смачного і корисного томатного соку

Відгуки городників про томаті сорту ведмедик клишоногий

Ведмедик клишоногий червоний-відмінний сорт! респект оригінаторам сорту! плоди красивої рівної форми з тонкою шкіркою, м’якоть соковита, збалансованого смаку з легкою кислинкою в післясмаку. Урожайний, кущ потужний для серцеподібних. Знахідка сезону 2018 року!

Vavladi

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/1051-%d0%bc%d0%b8%d1%88%d0%ba%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%bf%d1%8b%d0%b9 /

Я ведмедика клишоногого вирощувала відносно давно. Заявлений був раннім дітом, см 50, виріс хорошим таким індетом (навіть у мене в ог), середньостиглим. Плоди сподобалися.

Esme

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/1051-%d0%bc%d0%b8%d1%88%d0%ba%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%bf%d1%8b%d0%b9 /

Ведмедик клишоногий дуже хороший в два ствола.кущ як у багатьох сердець кволий. Врожайність хороша. Плоди червоні дуже смачні м’ясисті, ароматні, великі і щільні. Рекомендую садити всім. Фітой захворів одним з останніх.

Світлячок-плюс

Http://www.tomat-pomidor.com/forums/topic/1051-%d0%bc%d0%b8%d1%88%d0%ba%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%bf%d1%8b%d0%b9/

Просто харчування рослині не вистачить. Важливо, щоб надземна частина потім встигла ще сильно розвинутися і забезпечити харчуванням бульби. Загалом, при великому бажанні спробуйте. Відведіть шматочок землі і спробуйте на декількох кущах.

Розумний дельфін

Https://otvet.mail.ru/question/79635247

Чем занять бывшую чесночную грядку

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Даже люди, далёкие от огородничества, знают что чеснок — очень полезный овощ. А огородники пользуются тем, что чеснок врачует не только человеческий организм, но и почву, поскольку убивает множество болезнетворных организмов. В результате после уборки чеснока на грядке можно посадить почти всё, а кое-что можно успеть даже в текущем сезоне.

Почему важно соблюдать правила севооборота

Есть несколько овощных культур, которые можно сажать на одном месте два-три года подряд, но их очень мало. Даже чеснок не стоит выращивать на грядке более одного раза: в следующем сезоне он будет мельче, да и вредители, которые не одолели его текущим летом, могут поднакопить силы, сохранившись в земле, и атаковать посадки. Накопление болезней и вредителей — одна из причин, почему правила севооборота категорически не советуют чередовать на грядке растения из одного семейства: ведь у них одни болячки.

Кроме этого, простые и понятные правила говорят, что огородник должен учитывать разную потребность овощей в питании. Ведь капуста, например, выносит из почвы столько питательных веществ, что восстановить баланс простым внесением удобрений невозможно, и после неё надо посадить что-то малотребовательное к питанию.

К счастью, чеснок не очень «прожорлив», и после него можно сажать почти все овощи: как требующие много прокорма, так и сидящие на «диете».

Вопрос чередования культур в смысле потребности в питании частично решается подходом, при котором овощи с глубоко проникающими корнями чередуют на грядке с теми, корневая система которых залегает близко к поверхности. И здесь чеснок вне конкуренции: его корни находятся на средней глубине. И даже сидераты — травы, восстанавливающие состояние почвы, после чеснока сеять не обязательно.

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Всевозможные таблицы предшественников носят справочный характер

Что можно выращивать на грядке после чеснока

В большинстве местностей чеснок убирают в конце июля. И если огородник привык экономить место, он постарается посадить на чесночных грядках что-нибудь сразу после уборки урожая.

Здоровая спина без врачей и лекарств
Бесплатный онлайн мастер-класс, где вы узнаете, как в домашних условиях избавиться от боли в пояснице.
Участвовать!
Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

В этом плане уникальный последователь чеснока — клубника. Занимаясь огородничеством вот уже почти сорок лет, поступаю только так. Ведь клубничную грядку надо обновлять ежегодно, а сажать её в средней полосе и поволжье удобнее именно в конце лета, как только накопятся нужные розетки из лучших усов. Клубника прекрасно растёт на чесночных грядках.

Если клубнику сажать не требуется, можно успеть получить на этой грядке урожай скороспелых зеленных культур: укропа, салатов, кинзы. Да и редиску можно посадить: ведь в августе дни становятся короче, и её стрелкование уже менее опасно, чем в середине лета.

Если же говорить о следующем сезоне, то самые лучшие варианты посадки в бывшую чесночную грядку выглядят так:

  • огурцы и любые тыквенные (тыквы, кабачки, патиссоны);
  • картошка;
  • перцы;
  • баклажаны;
  • бобовые (горох, фасоль, бобы);
  • любая капуста (белокочанная, цветная, савойская, брюссельская и др.);
  • любая зелень.

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Огурцы после чеснока — один из лучших вариантов

Конечно, подойдут и почти любые цветы (не стоит сажать луковичные, хотя, впрочем, их и сажают-то не весной).

Ничто не мешает посадить и корнеплоды (редьку, морковь, свёклу), но их почему-то считают вполне допустимыми, но не идеальными последователями чеснока. Это же касается и помидоров: единственная причина, которой можно объяснить то, что их не относят к идеальным после чеснока культурам, состоит в том, что чеснок иногда выращивают в полутени. На солнце же помидоры будут чувствовать себя прекрасно.

Что не следует сажать после чеснока

Ответ на вопрос о «плохих» вариантах прост: после чеснока не надо сажать никакой лук. В этом списке и обычный репчатый, и батун, и семейный, и шнитт… все луковичные имеют одних и тех же вредителей (например, луковую муху), болеют одними болезнями (например, пероноспорозом), поэтому воздержаться от их посадки на чесночную грядку надо хотя бы пару лет, а лучше три-четыре.

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Любой лук после чеснока сажать опасно

Чим зайняти колишню часникову грядку

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Навіть люди, далекі від городництва, знають що часник — дуже корисний овоч. А городники користуються тим, що часник лікує не тільки людський організм, але і грунт, оскільки вбиває безліч хвороботворних організмів. В результаті після збирання часнику на грядці можна посадити майже все, а дещо можна встигнути навіть в поточному сезоні.

Чому важливо дотримуватися правил сівозміни

Є кілька овочевих культур, які можна садити на одному місці два-три роки поспіль, але їх дуже мало. Навіть часник не варто вирощувати на грядці більше одного разу: в наступному сезоні він буде дрібніше, та й шкідники, які не здолали його поточного літа, можуть піднакопити сили, зберігшись в землі, і атакувати посадки. Накопичення хвороб і шкідників — одна з причин, чому правила сівозміни категорично не радять чергувати на грядці рослини з одного сімейства: адже у них одні болячки.

Крім цього, прості і зрозумілі правила говорять, що городник повинен враховувати різну потребу овочів в харчуванні. Адже капуста, наприклад, виносить з грунту стільки поживних речовин, що відновити баланс простим внесенням добрив неможливо, і після неї треба посадити щось маловимогливе до харчування.

На щастя, часник не дуже «ненажерливий», і після нього можна садити майже всі овочі: як вимагають багато прогодування, так і сидять на «дієті».

Питання чергування культур в сенсі потреби в харчуванні частково вирішується підходом, при якому овочі з глибоко проникаючими корінням чергують на грядці з тими, коренева система яких залягає близько до поверхні. І тут часник поза конкуренцією: його коріння знаходяться на середній глибині. І навіть сидерати-трави, що відновлюють стан грунту, після часнику сіяти не обов’язково.

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Всілякі таблиці попередників носять довідковий характер

Що можна вирощувати на грядці після часнику

У більшості місцевостей часник прибирають в кінці липня. І якщо городник звик економити місце, він постарається посадити на часникових грядках що-небудь відразу після збирання врожаю.

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.
1 в цьому плані унікальний послідовник часнику-полуниця. Займаючись городництвом ось уже майже сорок років, поступаю тільки так. Адже полуничну грядку треба оновлювати щорічно, а садити її в середній смузі і поволжі зручніше саме в кінці літа, як тільки накопичаться потрібні розетки з кращих вусів. Полуниця прекрасно росте на часникових грядках.

Якщо полуницю садити не потрібно, можна встигнути отримати на цій грядці урожай скоростиглих зелених культур: кропу, салатів, кінзи. Та й редиску можна посадити: адже в серпні дні стають коротшими, і її стрілкування вже менш небезпечно, ніж в середині літа.

Якщо ж говорити про наступний сезон, то найкращі варіанти посадки в колишню часникову грядку виглядають так:

  • огірки і будь-які гарбузові (гарбузи, кабачки, патисони);
  • картопля;
  • перці;
  • баклажани;
  • бобові (горох, квасоля, боби);
  • будь-яка капуста (білокачанна, кольорова, савойська, брюссельська та ін.);
  • будь-яка зелень.

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Огірки після часнику-один з кращих варіантів

Звичайно, підійдуть і майже будь-які квіти (не варто садити цибулинні, хоча, втім, їх і садять-то не навесні).

Ніщо не заважає посадити і коренеплоди (редьку, моркву, буряк), але їх чомусь вважають цілком допустимими, але не ідеальними послідовниками часнику. Це ж стосується і помідорів: єдина причина, якої можна пояснити те, що їх не відносять до ідеальних після часнику культурам, полягає в тому, що часник іноді вирощують в півтіні. На сонці ж помідори будуть відчувати себе прекрасно.

Що не слід садити після часнику

Відповідь на питання про «поганих» варіантах проста: після часнику не треба садити ніякої цибулю. У цьому списку і звичайний ріпчаста, і батун, і сімейний, і шніт… Все цибулинні мають одних і тих же шкідників (наприклад, лушпиння муху), хворіють одними хворобами (наприклад, пероноспорозом), тому утриматися від їх посадки на часникову грядку треба хоча б пару років, а краще три-чотири.

Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

Будь-яку цибулю після часнику садити небезпечно

По сторонах.

  • мульчування дозволить приховати оголилися в результаті регулярних поливів коріння.
    Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

    Для цієї процедури підходить дрібна сінна труха або деревна тирса

  • міжряддя і лунки в міру необхідності прополюють від бур’янів — ці рослини швидко атакують огіркові грядки, так як там достатньо вологи і завжди присутній додаткове харчування.
  • регулярне внесення підгодівлі і профілактична обробка від грибкових хвороб — 2 важливих елемента, що складають грамотну агротехніку.
    • огіркові грядки обробляють біостимуляторами епін, корневин, зав’язь через тиждень після пересадки розсади або утворення 2 справжніх листочків у грунтових посівів.
    • як тільки батоги відростуть на 25-30 см, вносять органічне харчування — настій курячого посліду або коров’ячого гною, розведеного теплою водою в співвідношенні 1:10, в цей розчин рекомендується додати борну кислоту (5 г на 10 л води) — це простимулює імунітет і посилить вегетацію рослини.
    • при появі перших зав’язей кущі підгодовують комплексними препаратами-агрікола, здравень та іншими фосфорно-калійними добривами за інструкцією.
    • під час плодоношення огіркові посадки можна поливати рідким настоєм трав (зелень кульбаби, полину, кропиви). Живильний розчин отримують шляхом розведення 2-3 л такого «чаю» в 10 л води, можна на це кількість рідини додати склянку деревної золи і 5 г сухих пекарських дріжджів.
    • завершальна підгодівля рекомендується для продовження плодоношення і поліпшення смаку зеленцов — 10-15 г сульфату калію розводять в 10 л води і поливають під корінь.
    • в якості профілактики борошнистої роси перед цвітінням огірки обробляють біофунгіцидами триходермін або фітоспорін. Якщо неприємна хвороба атакує грядки з огірками під час плодоношення — краще скористатися молочно-мильним розчином (1 л молока або сироватки, 30 г мила господарського і 20 крапель йоду).
  • Ефірні масла трав в настої, деревна зола, рідкий розчин органіки у вигляді коров’яку — це теж знижує ймовірність прояву грибкових хвороб на огірках.

    Дуже смачний, але настільки густий, що потрібно розведення його водою.

    Збирати урожай огірків рекомендується кожні 2-3 дні, тоді зеленці не переростуть, залишаться ароматними, соковитими і без гіркоти

    Відео: чим підгодувати огірки у відкритому грунті