Боїтеся допустити помилки при ремонті квартири? читайте нашу статтю і вчіться у дизайнерів

18

Ремонт квартири — справа непроста. Продумувати дрібниці слід заздалегідь, орієнтуватися в комунікаціях потрібно добре, інакше ви зробите непоправні помилки.

Проектування кухні

Ще однією популярною помилкою в ремонті квартири можна назвати облаштування кухні без урахування ергономіки простору, тобто просто створення красивої картинки без аналізу пересувань господині. Інтер’єр кухні буде зручним, якщо його спроектує професіонал.

Велика кількість відкритих полиць різного типу

Якщо ви хочете виставити свою колекцію скульптур, без полиць не обійтися. Але якщо мова йде про сувеніри, краще придумати закритий варіант зберігання, а фото розвісити в галерейному форматі. Відкриті полиці, які не використовуються, стає місцем скупчення пилу. У той же час на кухні, де стоїть постійно використовуваний посуд, такої проблеми немає.

Відсутність розеток для фена і електричних приладів у ванній

Розетки у ванній кімнати потрібні в різних місцях і на правильній відстані від предметів меблів і підлоги. Подумайте, як ви будете користуватися феном і електричної бритвою.

Відсутність диммеров для світильників

Диммери-це справжній винахід століття! вони дозволяють регулювати рівень яскравості будь-якої лампи, що важливо для будь — якої кімнати-вітальні, спальні і особливо дитячої.

Економія на теплій підлозі або відсутність на ньому таймерів

Тепла підлога може стати порятунком для того, хто хоче відчувати максимальний комфорт в квартирі. Якісний тепла підлога обов’язково повинен бути з таймерами, щоб він сам включався за годину-дві до вашого пробудження.