7 поважних причин забути про роботу: щасливі астрологічні події грудня

17

Якимось незбагненним чином вже практично пролетів рік, а це означає, що сезон відпусток офіційно наближається, а зима стукає валянками на порозі. Астрологія грудня 2021 року рясніє космічної драмою, але вона обіцяє і блискучі починання.

Цього місяця планети не втрачають часу на те, щоб щось зрушити з мертвої точки, оскільки ретроградний нептун закінчується 1 грудня , а потужне затемнення в молодика стрільця починається всього кілька днів по тому-все це принесе нам масу свіжої енергії. Пригодницька магія сезону стрільця створить святковий настрій для всіх знаків зодіаку протягом перших кількох тижнів грудня і допоможе нам зануритися в передноворічну атмосферу, особливо коли енергійна планета марс приєднається до сонця в стрільці в середині місяця.

Якщо ви захоплюєтеся астрологією, вам буде цікава добірка основних зоряних подій року, що минає бика, на які звернула увагу астролог ніна кан.

1 ретрогради підходять до кінця

Ми почнемо місяць з чергового ретроградного періоду на прощання, так як щорічне обертання нептуна закінчується 1 грудня . Багато хто відчує космічний імпульс пізніше, оскільки ретроградний хірон закінчиться 19 грудня . Хірон-мала планета, відома в астрології як» поранений цілитель», і її ретроградні періоди допомагають нам справлятися з болем і підлатати старі рани. Як тільки хірон піде прямо, ми можемо відчути більше натхнення, щоб почати зцілення.

2 коливання стрільця і потужне сонячне затемнення

Перші три тижні грудня складають більшу частину сезону стрільців 2021 року, що змусить всіх відчувати себе трохи більш безтурботними, оптимістичними і спонтанними, незважаючи на те, що дні стають все темнішими. Оскільки ментальна планета меркурій також знаходиться в цьому вільному вогненному знаку протягом першої половини місяця, очікуйте, що ви відчуєте бажання говорити правду, розширювати свій кругозір і шукати нові перспективи.

Одним з найважливіших моментів сезону стрільця стане сонячне затемнення, пік якого припадає на 3 грудня . Ми можемо очікувати раптових емоційних зрушень і захоплюючих можливостей для пригод. Це ідеальний час, щоб проаналізувати свої особисті переконання і філософські погляди на життя і поміркувати про те, як вони розвивалися за останній рік бика.

3 зсув енергії в середині місяця

13 грудень дві планети змінюють знаки і загальні космічні вібрації. Пристрасний марс з’єднається з сонцем і меркурієм у вогняному стрільці, що зробить нас більш спонтанними і заповзятливими. Однак, меркурій увійде в козеріг пізніше в той же день. З меркурієм в земному козерозі ми будемо відчувати себе більш заземленими і думати про речі більш практично. Це гарний час, щоб скласти святковий бюджет або встановити якісь плани на рік вперед.

4 останній повний місяць року

18 грудень ми випробуємо останній повний місяць року і офіційне завершення сезону затемнень 2021 року. Висхідна в повітряному знаку близнюків повний місяць в грудні 2021 року запалить наше бажання спілкуватися, дозволяючи більш ефективно висловлювати свої почуття. Це прекрасний час, щоб відпустити речі, які вам не служать.

5 ретроградна венера йде заради любові

Ретроградна венера 2021 року наближається і змушує нас серйозно задуматися про наше особисте життя. Планета любові, грошей і романтики відкочується на 40 днів, починаючи з 19 грудня в приземленому знаку козеріг. Цей ретроград може викликати драму минулих відносин, змусити нас засумніватися в цінностях або навіть змінити наші смаки. Хоча зараз не найкращий час для того, щоб почати нову інтрижку, зробити розкішну покупку або різко змінити свою зовнішність (зрештою, венера править красою), не бійтеся переосмислити свої відносини і більш серйозно ставитися до того, що ви цінуєте.

6 сезон козерога і зимове сонцестояння

21 грудень знаменує початок сезону козерога 2021 року, коли сонце залишає територію стрільця-тусовщика і переходить в приземлений стан. Сезон козерога надихає нас взятися за справу і прийняти серйозний підхід до життя, тому це відмінний час, щоб зосередитися на кар’єрі, реалістично оцінити довгострокові плани.

Початок сезону козерога також знаменує дату зимового сонцестояння, відомого як перший офіційний день зими.

7 останній сатурн

24 грудень ми побачимо останній з трьох послідовних квадратів сатурна / урану — рідкісний космічний зв’язок, який вважається визначальним планетарним аспектом 2021 року. Ця серія квадратів між суворим сатурном і диким ураном відбувається приблизно раз на 20 років і приносить напругу, коли справа доходить до змішування старих структур з новим способом мислення. Можливо, вам належить створити нові традиції, змінити статус-кво і переосмислити відносини зі структурою і владою.

Мріяти про більше з юпітером в рибах

Ми завершуємо рік на високій ноті, так як щаслива планета юпітер входить в водний знак риб 28 грудня , де вона проплавает до 10 травня (і знову з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року). Юпітер відомий тим, що приносить космічні благословення всім і скрізь, а в рибах він принесе в наше життя очікування дива, фантазію і творчість. Всі знаки зодіаку можуть розраховувати на подальше духовне зростання, художнє натхнення і мрійливий ідеалізм. Прекрасний час для розвитку своїх здібностей і творчості.