Як вибрати офісні меблі

12-22-2020

 

Багато керівників фірм пред’являють жорсткі вимоги до дизайну свого офісу, який в свою чергу формує перше враження про компанію знову прийшов людини, клієнта, адже офіс — обличчя будь-якої компанії. Офісні меблі зобов’язана відповідати корпоративному інтер’єру приміщення, повинна бути міцною, привабливою, зручною, ергономічною і повинна допомагати налаштуватися на роботу службовцям фірми. Люди, які працюють в офісах, проводять в ньому велику кількість часу, і тому їм повинно бути зручно, комфортно, за рахунок цього підвищується їх працездатність. Але не варто забувати про економію коштів на закупівлю офісних меблів, краще один раз купити якісну, надійну, міцну і можливо дорогі меблі, ніж платити по кілька разів за її утримання і постійний ремонт, а в гіршому випадку доведеться замінити на нову. Міцність меблів визначається її якісно виготовленими матеріалами, надійністю кріплень і міцною окантовкою. Хочемо порекомендувати замовити найкращі меблі Новий стиль , тут тільки найкращі меблі на всі випалки життя. 

Керівник організації розуміє, що понад усе зручність клієнтів, відвідувачів, для цього необхідно встановити зручні дивани, крісла, стільці, які обов’язково повинні стояти в приймальні. Клієнт, сидячи в приємно розташовує обстановці, розслабляється і може пробачити свій витрачений час на очікування. Офісні меблі зобов’язані з легкістю трансформуватися, бути головним чином динамічною, сприяти розумному розміщенню документації та оргтехніки і включати в себе величезну різноманітність меблів, що мають різні призначення (наприклад, столи, стільці, полиці, шафи, тумбочки, стелажі). Меблі для офісу зазвичай поділяють на меблі для простих співробітників і керівників, зовнішній вигляд і якість у них різне. Для керівного складу підбирається обстановка, зроблена з дорогих, високоякісних матеріалів, для співробітників вибирається меблі набагато дешевше і простіше. Підбираючи офісні меблі, варто керуватися правилом, що вона повинна елементарно швидко і легко збиратися.

Розглянемо меблі різного призначення:

— столи. Будь-який стіл має своє призначення, він може бути письмовим і комп’ютерним. Стільниці столів краще замовляти жорсткими, самі столи повинні мати кріплення, що відрізняється своєю надійністю і довговічністю, щоб при експлуатації вони не розхитувалися і не ламалися;

— стільці. Підбираються досить ретельно, не повинні бути жорсткими. Стільці вибирають в залежності від роду зайнятості службовця, наприклад, крісло на колесах найкраще підійде менеджеру через його активної діяльності. В даний момент дуже популярні крісла зі спеціальними регульованими спинками і підлокітниками, щоб спина не втомлювалася протягом робочого дня, таке крісло працівник може самостійно регулювати під себе.

— шафа. Незамінний предмет офісних меблів. Шафа повинна вміщати багато офісної документації, але в свою чергу не займати багато місця. Зазвичай в офісах є відділення: економічний відділ і відділ кадрів (підійдуть шафи з дверцятами, де зручно зберігати папки з документами), бухгалтерія (підійдуть картотечні шафи з висувними ящиками, вони висуваються на всю довжину, що забезпечує спокійний доступ до документів). Якщо офіс не має в своєму розпорядженні великим приміщенням, то прийнятно шафи замінити стелажами, полицями. В офіс також купують шафа, призначений для верхнього одягу, що призводить до чистоти і порядку в приміщенні;

— тумби. У тумбах зручно зберігати канцелярські товари, які не губляться і співробітники можуть їх завжди знайти там, а також для інших дрібних предметів і особистих речей;

Щоб підтримати загальний інтер’єр офісу меблі: тумби, столи, шафи для документів, стільці та інші меблі для офісу повинні бути в одному стилі. Але найважливішим критерієм вибору меблів для офісу крім зовнішнього вигляду, повинна залишатися – зносостійкість, так як від неї залежить, скільки років вам прослужить меблі.

Одна з головних функцій офісних меблів-упорядкування життя в офісі і боротьба з хаосом. Важливо купити достатню кількість шаф, великих і малих розмірів тумбочок, вбудовану оргтехніку, зручні стільці, столи і так далі.

При виборі і розстановці офісних меблів треба вірно розмежувати робочу зону службовця, наприклад, захистити робочий простір від сторонніх очей, встановити округлі стільниці, невеликі перегородки і варто звернути увагу на те, щоб співробітник не сидів спиною до дверей. Все це дозволить людині відчути себе захищеним і сконцентруватися на роботі.

Коли створюється інтер’єр офісу варто пам’ятати, що все робиться для співробітників, які працюють на процвітання фірми. Наприклад, за сучасними європейськими тенденціями форма офісних меблів повинна бути напівкругла або ж кругла. А так само деякі фірми організовують в офісах кімнату відпочинку для своїх співробітників, обладнаних зручними диванами. Все це формує сприятливі умови для підтримки робочого ритму, а також створює товариський дух співробітників фірми.