Як вибрати меблеву фабрику

3

На ринку існує велика кількість меблевих фабрик і виникає питання: як з усього різноманіття вибрати надійного виробника?

За статистикою люди 20-40 років купують великі меблі приблизно раз в 5-10 років, а люди 40-60 років і старше купують меблі приблизно раз в 10 років. І кожному хочеться, щоб все пройшло ідеально, але найчастіше це не так і кожен п’ятий покупець говорить про сумні історії, пов’язані з покупкою:

  • замовили диван, а його не привозять вже кілька місяців, годують обіцянками.
  • замовили фасад з мдф, а за фактом виявилося, що там лдсп.
  • привезли спальню з дефектами і відмовляються усувати.

При цьому фабрика не визнає провину і залишає відповідальність на замовнику. Тому, щоб не розчаруватися в покупці, слід звернути увагу на кілька факторів:

  1. вартість продукції.

Якщо у фабрики пропозиція середньої цінової категорії-це хороший знак. Найнижча ціна може бути ознакою поганої якості меблів, а дуже висока ціна часто є всього лише переплатою за бренд. Тому, не женіться за відомими розрекламованими брендами і дивіться на співвідношення ціна/якість товару.

  1. досвід фабрики.

Подивіться, як давно фабрика займається виробництвом меблів. Якщо компанія давно на ринку, то це говорить про її надійність і конкурентоспроможність. Крім того, дослідне виробництво буде з роками розвиватися і ставати технологічніше, покращуючи якість продукції.

  1. використовувані матеріали.

У кожного поважаючого себе виробника повинні бути сертифікати якості сировини і матеріалів, тому не полінуйтеся запросити у фабрики документи. Наприклад, можна дізнатися про такі важливі параметри як рівень виділяється формальдегіду в корпусних меблів (особливо важливо, якщо ви купуєте дитячу).

  1. широкий асортимент.

Якщо фабрика меблів пропонує великий каталог меблів різних типів, то це може свідчити про її популярності серед покупців і наявності великої кількості клієнтів. Крім того, покупцеві зручніше купити все необхідне на одній фабриці, тим самим заощаджуючи час, гроші і нерви.

Ще одним маркером надійності фабрики є виготовлення кухонь. Адже кухня — це серйозне випробування для меблів, так як там присутні і високі температури, і вологість, і підвищена ймовірність забруднень. Це серйозне завдання для виробника, тому фабрика, яка вміє робити кухні, точно добре впорається з іншими категоріями меблів.

  1. гарантійні зобов’язання.

Відмінним знаком є те, що фабрика готова нести відповідальність за подальше життя виробу. Поважаючий себе і клієнтів виробник буде пропонувати гарантійний термін з відшкодуванням збитку, якщо є дефект з боку фабрики. Звичайно, чим довше на ринку виробник, тим менше ймовірність дефекту, але варто підстрахуватися і уточнити які гарантії дає фабрика.

  1. відгуки покупців.

Століття глобалізації дає безліч переваг і в тому числі дозволяє вивчити відгуки клієнтів перед покупкою. Відгуки допоможуть зрозуміти всі аспекти роботи виробника — від якості матеріалів і збірки, до термінів реалізації та виконання гарантійних зобов’язань.

Вимогливий до якості товару покупець завжди може уточнити у фабрики «походження» технологій і елементів виробництва. Якщо фабрика використовує сучасне і високотехнологічне обладнання, це прискорює процес виробництва, зменшує ймовірність дефектів і дає можливість робити продукцію несхожою на вироби менш технологічних конкурентів. Крім того, у виробника можуть бути свої ноу-хау, що роблять меблі унікальною.

Не варто шкодувати час на перевірку меблевої фабрики. Ознайомившись з найбільш важливими критеріями, ви зможете убезпечити себе від негативних емоцій від покупки і стане набагато простіше віддати перевагу комусь із виробників.

Одним із прикладів виробника, відповідного всім заявленим критеріям, є меблева фабрика росмебель, що пропонує широкий асортимент виробів. Більше 15 років професійної роботи, щоб ви змогли отримати якісну продукцію на кращих умовах