Троянди на продаж — як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

76

Прибутковим і при цьому красивим варіантом бізнесу можуть стати троянди-вирощування і догляд хоча і вимагають певних умінь, все ж не такі складні, як здаються на перший погляд. Навіть якщо ви початківець квітникар, при бажанні можна досить швидко розібратися в тому, як вирощувати троянди, і домогтися успіхів у цій сфері. Звичайно, якщо підійти до справи відповідально і приділяти достатньо часу догляду за квітами, адже призначені для продажу трояндочки повинні виглядати бездоганно!

Вирощування троянд на продаж в тепличних умовах

У зв’язку з цим вирощування троянд на продаж має свої нюанси: потрібно регулярно підгодовувати рослини, щоб вони формувалися швидко і правильно, не втрачаючи свого товарного вигляду, також необхідно ретельно стежити, щоб жоден шкідник або хвороба не пошкодили троянди. Якщо все ж ознаки захворювань були виявлені, слід відразу безжально видаляти уражені частини рослин, не допускаючи подальшого поширення хвороби.

Троянди на продаж - як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

Навіть якщо ви початківець квітникар, при бажанні можна досить швидко розібратися в тому, як вирощувати троянди, і домогтися успіхів у цій сфері

Якщо ви маєте намір заробляти цілий рік, вирощуючи троянди на зрізання, без хорошої опалювальної теплиці з полікарбонату не обійтися – аж надто коротке літо в росії. До того ж, в тепличних умовах за трояндами набагато простіше і зручніше доглядати.

відео про плантацію троянд, як вирощують троянди

Отже, для успішного бізнесу по обробітку троянд на продаж, вам буде потрібно:

 • обігрівається теплиця відповідних розмірів з можливістю регулювання температури і додаткового досвічування;
 • родюча грунтосуміш;
 • добрива для троянд;
 • препарати проти захворювань і комах-шкідників;
 • терпіння і прагнення забезпечити трояндам хороший догляд.

Для посадки підійдуть щеплені або кореневласні троянди сортів better tmes, pascali, zorina, casanova, skarlet gem, geheimrat duisberg, baccara, carina. Ці сорти давно вже успішно обробляються в тепличних умовах для зрізання або для продажу в контейнерах. Вони відрізняються стійкістю до найбільш поширених захворювань троянд і здатні красиво цвісти навіть при недостатньому освітленні.

Троянди на продаж - як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

Висаджувати троянди в опалювальну теплицю можна в січні, використовуючи для посадки грунт, збагачений перепрілим гноєм і мінеральними добривами

Теплицю краще зводити з полікарбонату, оскільки цей матеріал дозволяє створити оптимальний для троянд мікроклімат, добре пропускає сонячне світло, зберігає свої властивості в сильні морози і в спеку, міцний, не схильний до горіння і до того ж не вимагає фундаменту.

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Троянди на продаж - як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

Висаджувати троянди в опалювальну теплицю можна в січні, використовуючи для посадки грунт, збагачений перепрілим гноєм і мінеральними добривами. Врахуйте, що через необхідність додаткового досвічування троянд в середині зими, ваші витрати істотно зростуть, що відіб’ється і на собівартості квітів. Якщо ви хочете уникнути зайвих витрат, почніть посадку троянд в березні і завершіть в листопаді.

Троянди на продаж - як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

Трояндам потрібно багато світла для нормального росту, але при цьому висвітлюватися повинні листя, а не земля

Що потрібно врахувати при вирощуванні троянд в теплиці:

 • висаджують троянди дуже щільно-до 30 рослин на один квадратний метр, з другого року кількість троянд зменшують вдвічі;
 • трояндам потрібно багато світла для нормального росту, але при цьому висвітлюватися повинні листя, а не земля, тому важливо стежити, щоб грунт був прихований під густим листям і не обривати листочки без серйозної необхідності;
 • вологість в теплиці повинна постійно перебувати на рівні 70%, так як при більш високій або низькій вологості підвищується ймовірність ураження троянд хворобами;
 • до першої зрізки трояндочки слід вирощувати при температурі +22 вдень і +20 вночі, в літні місяці не допускайте підвищення температури більше +27 градусів (при цьому на ніч давайте квітам прийти в себе, встановлюючи температуру +15 градусів). Щоб квіти довше не відцвітали, температуру в теплиці знижують на пару градусів;

Троянди на продаж - як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

Вирощування троянд в теплиці

 • щодня влаштовуйте провітрювання теплиці;
 • поливати квіти необхідно рясно і регулярно, як тільки верхній шар землі на пару сантиметрів підсохне;
 • органічних добрив не шкодуйте – завдяки їм троянди будуть рости швидше, що допоможе вам отримувати більше прибутку;
 • не забувайте рихлити грунт під трояндами і знищувати бур’яни;
 • частіше уважно оглядайте троянди, щоб вчасно помітити ознаки хвороби або поразки комахами і прийняти відповідні заходи, поки інші квіти не виявилися заражені.

Вирощування троянд в саду з метою продажу

Можливості у всіх різні, і не у кожного садівника є теплиця, підходяща для обробітку троянд. Однак і в цьому випадку можна заробляти на продажу трояндочок протягом усього літа, вирощуючи їх в саду. Ось тільки доведеться докласти більше зусиль, щоб зберегти товарний вигляд квітів.

Троянди на продаж - як вирощувати троянди, щоб заробляти на них

Догляд за трояндами в саду різниться в залежності від пори року

Для посадки троянд в саду вибирають таке місце, яке не схильне сильним вітрам, але при цьому трохи продувається і добре освітлюється в першій половині дня. Вода повинна легко вбиратися грунтом і не застоюватися. У глинисті грунти додають пісок, а в легкі піщані вносять дернову землю і глину. Обов’язково перед посадкою землю удобрюють перепрілим коров’ячим гноєм.

Віддайте перевагу тим сортам, які не тільки красиві, але і підходять для вирощування в кліматі вашого регіону, а також стійкі до хвороб і шкідників — це допоможе вам значно полегшити роботу з трояндами.

відео про вирощування троянд в теплиці

Догляд за трояндами в саду різниться в залежності від пори року. У відповідній статті на нашому сайті ви знайдете докладний опис, як слід доглядати за садовими трояндами протягом літнього сезону, як готувати їх до зимівлі, і що робити з перезимували кущиками навесні.