Що кабачки розташовані на сонячній грядці.особливого догляду ці рослини не зажадали, полола я їх всього два рази, а екстремальне проріджування кабачків пішло тільки на користь. Вони розкустилися і відмінно плодоносять. Alota-k Http://otzovik.com/review_3623864.html Чорний красень у мене був, але

79
 • це дорогий метод вирощування, велика витрата електроенергії на освітлення і клімат-контроль.
 • Особливості вирощування огірків круглий рік в різних регіонах, в тому числі в краснодарському краї

 • це дорогий метод вирощування, велика витрата електроенергії на освітлення і клімат-контроль.
 • Особливості вирощування огірків круглий рік в різних регіонах, в тому числі в краснодарському краї

  У нашій країні огірок люблять, без нього не обходиться святкове застілля. Зі свіжих огірків роблять салати, із задоволенням хрумтять маринованим або квашеним огірочком. У більшості російських регіонів врожайність огірка невелика. Це обумовлено особливостями клімату. Коротке літо з поворотними заморозками не дозволяє створити огіркам комфортні умови для росту і плодоношення.

  Тільки в південних районах весь цикл росту огірка забезпечений сонцем і теплом. Один з таких районів-краснодарський край. Клімат там в цілому характеризується надлишком сонячної радіації при помірному зволоженні, тому овочівники краснодара періодично стикаються з проблемою нестачі води. Але у цієї проблеми є рішення, наприклад, мульчування грунту для збереження вологи. Цікаво, що в краснодарському краї огірки можуть вирощуватися цілий рік навіть в неопалюваних теплицях — для цієї мети використовуються конструкції з фольгированннимі стінками, які дозволяють максимально затримувати тепло всередині.

  В інших регіонах, особливо в сибіру, в зимовий і осінній періоди довжини світлового дня недостатньо для отримання хорошого врожаю. При вирощуванні цього овоча в сибіру та інших районах краще продумати методи додаткового освітлення та опалення в теплиці або на грядці, наприклад — досвечивание різним лампами.

  Відео: будівництво теплиці в суворих умовах сибіру

  При вирощуванні огірків в умовах закритого грунту рослинам створюється потрібний мікроклімат. Рослини забезпечені необхідною кількістю світла і тепла. Не має значення, в якому регіоні знаходиться тепличне господарство, хороший урожай можна отримати при будь-яких погодних умовах.