Особливості дивана акордеон

27

Дивани акордеони з’явилися в росії більше 10 років тому, покупці відразу відзначили новинку своєю увагою. Назва для механізму підібрано не просто так, спосіб розкладки дуже сильно нагадує звичний багатьом акордеон:

  • розділеність дивана на три суміщені один з одним, але все ж окремі зони;
  • каркас дерев’яний або металевий, з жорсткою основою;
  • ламелі для з’єднання.

Функціональність акордеонів відзначили жителі невеликих квартир. У зібраному стані він займає зовсім небагато місця, зовні виглядає схожим на декоративний диванчик, зате в розібраному замінює повноцінне спальне місце.

Особливості диванів акордеонів

Серед особливостей акордеонів можна відзначити:

  • легкість заміни зовнішньої оббивки. Цікава знахідка, яка полюбилася нашим співвітчизникам. Досить зняти стару, повісити нову, зробити це можна в домашніх умовах без додаткових інструментів.
  • міцність механізму. Навіть найменш міцні моделі прослужать більше 10 років, і це ще занижені характеристики. Якщо за диваном правильно доглядати, він прослужить довше.
  • ортопедичний ефект. Знімна оббивка, продуманий каркас, покриття ппу створює ідеально рівну поверхню.

Варто відзначити легкість розбирання. Щоб використовувати механізм треба докласти зовсім небагато зусиль, це доступно навіть дітям. Додайте до цього повноцінну заміну спального місця в розібраному стані і отримаєте ідеальне ліжко для підростаючого покоління будь-якого віку.

Більшість диванів обладнано додатковим відсіком для зберігання білизни або одягу. Розміри відсіку розрізняються від моделі до моделі, зате отримати доступ до нього дуже легко — треба тільки підняти сидіння.

Ложка дьогтю

У нашому світі ідеалу не існує, незначні недоліки є і у акордеонів. Основний-скласти назад складніше ніж розібрати. Треба підняти механізм, для цього потрібно докласти зусилля. Зате після підняття механізму залишиться тільки направити каркас вниз по інерції.

Цим недоліком можна знехтувати, якщо диван використовується дорослими. Якщо на ньому сплять діти, батькам треба просто допомогти підростаючому поколінню прибрати спальне місце, найчастіше це і так виконується.

Що в підсумку

Зовнішній вигляд різних моделей акордеонів сильно відрізняється. На ринку можна знайти прямі, кутові дивани, меблі нестандартних форм і розмірів. Кожен диван відрізняється зовнішньою привабливістю, невеликими розмірами в зібраному стані, міцним механізмом.

Незначними недоліками на зразок складності збірки найчастіше можна знехтувати. Зрештою, це не той мінус, який серйозно знижує зручність від використання меблів.