Як використовувати світлодіодну стрічку в інтер’єрі?

6

Освітлення робочої зони на кухні

Верхні шафи гарнітура кидають на стільниці, раковину і плиту глибокі тіні. І якщо основне джерело світла не розташований в безпосередній близькості від них, то створюються вкрай некомфортні умови. Вирішити проблему здатний монтаж світлодіодної стрічки безпосередньо під верхніми шафами. Місця вона не відніме, зате всі робочі поверхні будуть добре освітлені.

Альтернативою цьому рішенню може бути розміщення світлодіодної стрічки всередині красивої пляшки. Стоячи на стільниці, вона буде виконувати функції і освітлювального приладу, і декору.

Підсвічування дзеркал

Найбільш часто ми заглядаємо в дзеркало перед виходом з дому, під час гоління або нанесення макіяжу. Тому і розташування у них відповідне — в передпокої і ванній. І це єдині кімнати, повністю позбавлені природного світла.

В результаті розглядати своє відображення доводиться значно довше покладеного. І навіть установка на комод настільної лампи не врятує положення, а тільки посилить його: падаючий з одного боку потік буде спотворювати ваше обличчя в дзеркалі. А ось установка світлодіодної стрічки по всьому периметру-хороше рішення. Вона не спотворює сприйняття і дозволяє добре розглянути себе в дзеркалі.

Спа-салон у звичайній ванній

Для створення комфортних умов у ванній потрібно 3 рівня освітлення:

  • верхнє, яке комфортно при виконанні базових процедур-прийнятті ранкового душу – умиванні і чищенні зубів;
  • контурне підсвічування дзеркала;
  • м’який світловий потік знизу. Він створює м’яке, розсіяне світло, зберігаючи в кімнаті обволікаючий і романтичний напівтемрява. Це допомагає розслабитися і зняти напругу після довгого трудового тижня.

Установка світлодіодної стрічки по периметру підлоги-найпростіший спосіб створення світлового потоку знизу, який не змусить вас збивати плитку і свердлити дірки.

Ширяюча стеля

У будинках старого планування висота стель часто не перевищує 2,5 м, що не в’яжеться з рамками «вільних» сучасних стилів. Світлодіодна стрічка, прикріплена по всьому периметру стелі здатна візуально підняти його і створити ефект відсутності кріплення його до стін – ширяння.

«левітація » меблів

Якщо закріпити світлодіодну стрічку в нижній частині фасаду кухні або підстави ліжка, то її світіння створить оригінальний ефект ширяння меблів над поверхнею підлоги.

Цей «трюк» буде особливо корисний для малогабаритних і захаращених предметами інтер’єру кімнат. «левітація» створить відчуття легкості і легкості, візуально розширить межі приміщення.

Підсвічування для письмового столу

Стіл учня – ще одне місце, що вимагає додаткового освітлення. Над ним часто розташовуються надбудови і полки, а з метою економії простору батьки і зовсім часто змушені вибирати малогабаритні кутові моделі або відразу для двох. Зайвого місця для постановки настільної лампи не залишається, а ось світлодіодна стрічка, закріплена по нижній поверхні полиці, точно не утруднить учня.

Освітлення в шафах

Чим більше шафа-купе, тим більше в нього поміщається речей. І тим важче їх знайти-всередині ж темно! закріпивши світлодіодну стрічку по периметру або уздовж полиць, ви моментально вирішите цю проблему і користуватися практичними меблями стане набагато зручніше.

Оформлення акцентної стіни

Зону відпочинку у вітальні і узголів’я ліжка в спальні часто виділяють особливими варіантами обробки:

  • клінкерною цеглою;
  • гіпсовими 3д-плитами;
  • м’якими панелями з різними видами стяжки.

Виглядають вони досить ефектно, але нерідко «крадуть світло», розчаровуючи власників. Кріплення світлодіодної стрічки по всьому периметру допоможе усунути цей недолік і підкреслити красу обраного рішення.

Аналогічно можна підсвітити і арт-об’єкти – картини і вишиті панно. В цьому випадку захоплені відгуки гостей про ваших роботах гарантовані.

Я запропонував вам всього 8 ідей щодо застосування світлодіодної стрічки в інтер’єрі. Насправді ж їх десятки-з її допомогою можна оформляти ніші і полки, підсвічувати будь-які поверхні і предмети. Головне, не перестаратися – 2-3 світлових акцентів для невеликої квартири цілком достатньо. Вибирайте свої варіанти і дійте!