Як вибрати вихлопну систему

2-14-2021

Підберемо звук вихлопної системи під вас, зробимо її тихіше або голосніше, змінимо характер звучання.  Збільшимо потужність автомобіля, шляхом тюнінгу вихлопної системи. Спеціалізуємося на вихлопних системах. Хочемо порекомендувати вибрати  выхлопная система мерседес  на сайті по найкращій ціні.

Для кожного клієнта здійснюється підбір глушників, резонаторів, їх примірка, опробованіекліент сам вирішує влаштовує його звучання автомобіля чи ні.

Ми можемо зробити і так, що звук автомобіля буде змінюватися з кнопкиі коригуватися з програми в смартофоні або з брелка на ключах. Ваша машина буде одночасно і гучною, гарчить, і тихою нечутною.

Найчастіше в нашу тюнінгову студію звертаються для того, щоб збільшити потужність звучання, посилити глибину і налаштувати тональність вихлопу. Однак, також часто встановлюють спеціальні «заглушки», що роблять звук вихлопної системи практично абсолютно безшумним.

Звук автомобіля — це його голос і характер.

Звучання машини доповнює цілісний образ водія і його транспортного засобу, а тому є одним з найбільш поширених видів тюнінгу. Прийнято вважати, що низький глибокий бас характерний для дорогих спортивних автомобілів, тому часто власники машин встановлюють модифіковані вихлопні системи.

Діапазон звучання вихлопу автомобіля при тюнінгу підбирається майстрами з 10-річним досвідом, виходячи з переваг клієнта, а також технічних можливостей транспортного засобу. Найбільш часто власники автомобілів віддають перевагу установці спортивних каталізаторів, x-пайпов і h-пайпов, прямоточних глушників… І т.п., що дозволяє зробити звук більш багатогранним і глибоким. При бажанні ми виробляємо і глибокі модифікації вихлопної системи або повністю виготовляємо вихлопну систему на замовлення для клієнта.

Важливо розуміти, що процес зміни звуку вихлопу досить складний і включає масу нюансів. Кваліфіковані фахівці нашого сервісу мають багатий досвід в тюнінгу вихлопних систем, тому з легкістю підберуть оптимальне звукове рішення для кожного конкретного автомобіля. Після узгодження плану робіт, майстри змусять звучати ваш автомобіль по-новому!

Якого звуку можна домогтися?

Тюнінг вихлопної системи дає можливість не тільки збільшувати або змінювати потужність звуку. За допомогою грамотно проведеного тюнінгу можна зробити автомобіль практично безшумним і максимально комфортним для інших учасників дорожнього руху. А при установці спеціалізованого обладнання можна змінювати режими звучання, в залежності від настрою водія або необхідного рівня шуму, і перемикати гарчання вашої вихлопної системи. Далі представлені можливі варіанти звучання.

Тиха вихлопна система

Зменшення гучності вихлопу-поширений вид тюнінгу вихлопних систем, в результаті якого знижується рівень шуму з глушника, але при цьому потужність двигуна залишається колишньою або навіть стає трохи вище.

Щоб правильно підібрати елементи для модифікації, необхідно розуміти, яким чином можна погасити звук у вихлопній системі. Акустичні хвилі (шум) являють собою енергію, на яку реагує наш слух. Основне завдання глушника і всієї вихлопної системи полягає в тому, щоб за допомогою спеціального обладнання ці коливання енергії переводити в тепло і поглинати. Виділяють 4 елементи вихлопної системи, які перетворять звук автомобіля в залежності від методу роботи — обмежувачі, резонатори, відбивачі і поглиначі.

Як правило, тихою системою вихлопу вважають штатну( стандартну), яка встановлюється на виробництві. Незважаючи на поширену думку, прямоточну вихлопну систему можна зробити приблизно такою ж тихою. Монтується така система або для збільшення і приросту потужності двигуна, або для гучного звучання, але можна зробити її і досить тихою.

Найчастіше водії разом з монтажем прямоточного вихлопу встановлюють обладнання для регулювання звуку. Чому? все просто. Іноді звук вихлопу, а то і установка спортивної прямоточної вихлопної системи створює проблеми при проведенні технічного огляду, або довгих поїздках на дачу, коли велика кількість шуму це зайве.

У нашому автосервісі клієнтам пропонуються всі можливі способи зміни звуку, сумісні з технічними параметрами автомобіля. Це робиться для того, щоб клієнт зміг порівняти якість звучання опціональних деталей і вибрати той варіант, який сподобається йому найбільше. Після того як власник автомобіля визначиться з найбільш комфортним для нього рішенням, наші механіки приступлять до втілення нового звучання автомобіля в реальність.

Тиха прямоточна система

Тихий прямоток-це ідеальне поєднання високої продуктивності двигуна і красивого звучання авто. Робота по установці, підбору деталей в таку прямоточну вихлопну систему досить складна, але цілком реалізована. Наші фахівці встановлюють не тільки прямоток, але і підбирають правильне обладнання для корекції звуку.

Основне призначення прямоточних систем в збільшенні продуктивності автомобіля приріст потужності може досягати 15 %! однак конструкція такої вихлопної системи не передбачає зниження рівня звуку, а навпаки, надає вихлопу низькочастотний гучний бас.

Як поєднати збільшення потужності без шкоди для вух оточуючих?

1 кваліфіковані фахівці нашого автосервісу готові запропонувати вам кілька шляхів вирішення цього питання. Для зниження рівня шуму універсальним рішенням вважається установка в прямоточну конструкцію регульованої заслінки, саме цей варіант є найбільш частим рішенням інженерів бренду bmw для легкових автомобілів люкс-класу. В результаті такої модернізації значно знижується рівень шуму, а клієнт задовольняється всіма перевагами установки прямоточної вихлопної системи.

Гучна вихлопна система

Переважна більшість автомобілістів віддають перевагу класичному звучанню гучний, глибокий бас, що виходить з глушника. При бажанні зробити «голос» свого залізного товариша більш гучним, ексклюзивним і яскравим, можна і у вашого автомобіля, довірте вашу мрію нашим фахівцям.

Кваліфіковані майстри запропонують кілька варіантів вихлопної системи, складуть індивідуальний план робіт, виходячи з технічних характеристик автомобіля, а також з побажань замовника. Крім того, при покупці елементів вихлопних систем в магазині при нашому автосервісі, ми даємо подвійну гарантію на якість виконаних робіт. Термін гарантії на різні послуги і запчастини відрізняється. Це пов’язується з характером елементів, а також специфікою їх роботи.

Установка прямоточної вихлопної системи

Найпростіший і доступний спосіб зміни і збільшення гучності звуку вихлопу – це створення прямотока, шляхом видалення перегородок. Так як прямоток має на увазі безперешкодний випуск газу, звук може вийти не зовсім приємним, а ще й гучний.

Для вдосконалення звукових характеристик після установки прямотока нерідко використовуються спеціальні резонатори, а також насадки, що знижують рівень коливань. Вони спрямовані на поліпшення звуку, і роблять його більш рівним і глибоким.

Активне звучання вихлопної системи

Спортивний низький звук вихлопу можна легко отримати і без радикальних змін конструкції. Нехай такі зміни будуть несуттєвими, але якщо грамотно налаштувати вихлопну систему, автомобіль буде звучати, як справжній спорткар. Досягається таке звучання за допомогою установки active sound exhaust system.

Такий спосіб тюнінгу значно дорожче, так як має на увазі установку спеціальної електричної системи, перетворюючої і тонально удосконалила звучання вашої вихлопної системи.

Active sound exhaust system користується популярністю у відомих брендів-виробників, таких як audi, bmw та інших. Установка такої системи буде особливо доречна на дизельних машинах, звук яких багатьма автолюбителями вважається монотонним і не дуже естетичним.

Майстри нашого автосервісу підберуть універсальну систему активного звучання, виходячи з уподобань замовника. Звернувшись в нашу автомайстерню, ви отримаєте високу якість сервісних послуг при низькій вартості!