Топ-кращих вузьких пральних машин з сушінням 2021 року

36

Сьогодні ринок побутової техніки пропонує покупцям всілякі варіанти. Окремим сегментом в ній стали вузькі пральні машини і сушарки. Слід зазначити, що вибір не багатий. Найчастіше такі комбіновані рішення бувають більш об’ємними, тому що вважається, що вони вже економлять місце за рахунок поєднання в одному блоці промивання і сушіння. Однак є з чого вибирати. Для компактних моделей відмінною рисою стала глибина, вузькими вважаються автомобілі з параметром від 40 до 50 сантиметрів. У бренду lg найцікавіші пропозиції, його продукція відрізняється якістю, хорошими призначеними для користувача характеристиками і високою надійністю. При цьому вони досить компактні, на відміну від машин такого сильного конкурента, як bosch.

Особливості сушіння в пральній машині

Основна відмінність машини з сушаркою – наявність тена, який нагріває повітря всередині барабана. За рахунок циркуляції останнього речі висихають, пари збираються в баку і відводяться через вихлопну трубу. Температура регулюється в залежності від типу тканини і обсягу барабана.

Переваги сушарок очевидні. Таким чином видаляється зайва волога в квартирі. Дуже допомагає, якщо сушити в приміщенні, в принципі ніде. Прискорює процес, часто цикл сушіння триває не більше 2 годин. Обробка гарячим повітрям і парою також знищує шкідливі бактерії і віруси.

Але, в той же час, не варто забувати і про недоліки. По-перше, в таких умовах речі зношуються набагато швидше. Користувачі комбінованих моделей пральних машин не з чуток знають про скупчення ворсу після сушіння як всередині барабана, так і на одязі. По-друге, значно збільшується споживання енергії. Незручність доставляє також необхідність розділити речі після прання, обсяг білизни для сушіння зазвичай менше.

Перед покупкою вузької прально-сушильної машини рекомендуємо оцінити переваги і недоліки. На наш погляд, покупка таких комбінованих моделей виправдана, коли нікуди поставити два окремих блоки і об’єктивно ніде сушити речі. Крім того, таке рішення буде цікаво сім’ям з маленькими дітьми, коли часто доводиться швидко прати і сушити одяг, при цьому додаткова дезінфекція парою не завадить.

Lg f1296cds3

Рейтинг (2021): 4.47 оцінено 293 відкликання з ресурсів: яндекс.маркет

Пральна машина lg f1296cds3 користується великим попитом. Це підтверджують відгуки покупців, ми знайшли 293 відгуки на різних сайтах.

 • характеристики
 • середня ціна: 34 630 руб.
 • країна: південна корея (виробництво росія)
 • навантаження: до 6 кг
 • сушка: до 3 кг, за залишковою вологості, за часом
 • швидкість віджиму: до 1200 об / хв
 • управління: електронне, 13 програм

Пральні машини марки lg вважаються одними з найбільш надійних і довговічних. F1296cds3 не виняток. Сушарка об’єднує два прилади і економить місце. Він досить вузький, глибина барабана становить 44 см, а габарити всього пристрою з виступаючими частинами трохи більше 45 см.ця модель стане кращим рішенням для середньої сім’ї. Місткість кошика: 6 кг для прання і 3 кг для сушіння. Машина ефективно виконує обидва завдання. Він також справляється зі стійкими забрудненнями. Хороший вибір програм, в більшості з яких можна самостійно регулювати температуру води і швидкість віджиму. Сохне добре, але при довгих програмах сушить і скручує речі, тому розгладити їх складно. Перші кілька циклів супроводжуються запахом гуми, з часом він йде.

Плюси і мінуси

Bosch wna254xwoe

Рейтинг (2021): 4.48 оцінено 194 відкликання з ресурсів: яндекс.маркет

За заявою виробника термін корисного використання bosch wna254xwoe становить 10 років. Але, як показує практика, автомобілі цієї марки набагато довговічніше.

 • характеристики
 • середня ціна: 89 990 руб.
 • країна: німеччина
 • навантаження: до 10 кг
 • сушка: до 6 кг за раз
 • швидкість віджиму: до 1400 об / хв
 • управління: електронне, 14 програм

Одна з найпопулярніших і надійних марок bosch не балує своїх шанувальників компактністю. Найвужча модель прально-сушильної машини wna254xwoe має глибину 59 см, в той час як конкуренти намагаються вмістити в середньому 45 см, проте з міркувань стабільної якості прання, продуктивності і технологічності можна відмовитися від пари сантиметрів простору. Господині пишуть у відгуках, що це найкраща пральна машина, яку вони запам’ятали. Завантажуючи до 10 кілограмів, він легко розтягує як подушки, так і ковдри. Якість сушки теж відмінне, але є скарги, що в процесі речі колишуться. Однак це надійна, міцна і високофункціональна модель. Виробник заявляє, що пристрій прослужить не менше 10 років, на практиці машини bosch працюють набагато довше.

Плюси і мінуси

 • велика ємність
 • довгий термін (10 років)
 • висока безпека
 • відмінні характеристики сушіння і прання
 • великі розміри
 • зминайте речі, поки вони сохнуть

Haier hwd80-bp14959a

Рейтинг (2021): 4.52 розглянуто 172 відкликання з ресурсів: яндекс.маркет

За словами господині, пральну машину haier відрізняє якісна сушка (програми середньої тривалості) і прання білизни.

Прально-сушильна машина haier hwd80-bp14959a заслужено увійшла в рейтинг кращих вузьких моделей. Любителі виділяють його елегантним зовнішнім виглядом, місткістю і компактними розмірами. Глибина машини становить трохи більше 45 см, при цьому барабан вміщує до 8 кг сухої білизни для прання і до 5 кг вологої білизни для сушіння. Це модель зі зручною і надійною сенсорною системою управління, електронний дисплей дозволяє контролювати процес. Haier оснащений програмами для прання делікатних тканин, і користувачам також подобається режим оновлення парою. Безпека також не залишилася без уваги, виробник передбачає такі функції, як захист від протікання, контроль дисбалансу, наявність дитячої утримує системи. У перші кілька разів з’являється запах пластику, але з часом він благополучно зникає. Також слід враховувати, що після довгих циклів білизна складно гладити.

Плюси і мінуси

 • елегантний зовнішній вигляд
 • програми прання делікатних тканин
 • заправка через головний люк
 • обробка парою
 • запах пластику при перших сушках
 • сушка білизни для тривалих циклів

Candy csws43642db/2

Рейтинг (2021): 4.56 оцінка 111 відгуків з ресурсів: яндекс.маркет

Candy буде цікава тим, хто шукає можливості за доступною ціною. Купити цю пральну машину можна в середньому за 25 тисяч рублів.

Прально-сушильна машина candy csws43642db / 2-одна з найвужчих в нашому рейтингу, її глибина становить всього 40 см, в той час як більшість конкуруючих моделей рідко бувають менше 45 см.у той же час машина досить простора, обсяг завантаження до 6 кг на прання і до 4 кг на сушку. Господині відзначають, що кенді відмінно справляється з домашнім завданням, якість прання на висоті, одяг теж непогано сохне, але іноді залишається злегка вологою. Модель проста у використанні, хороший вибір встановлених програм, включаючи обробку парою. Є всі функції для безпечного використання. З недоліків відзначили гучність і тонкостінний корпус. Через останнього багато покупців роблять неправильні висновки. Практика показує, що модель досить надійна і заслужено увійшла в рейтинг кращих вузьких пральних машин.

Плюси і мінуси

 • дуже компактний з дискретною населеністю
 • якісне прання
 • великий вибір програм
 • доступна вартість
 • високий рівень шуму
 • тонкі стінки тіла

Weissgauff wmd 4148 d

Рейтинг (2021): 4.70 розглянуто 260 відгуків з ресурсів: яндекс.маркет

Пральна машина weissgauff може сушити до 6 кг вологої білизни одночасно. Це найвищий показник серед конкурентів.

Пральна машина weissgauff wmd 4148 d – надійна тонка модель з функцією сушки. Господині у відгуках відзначають, що це одне з кращих придбань для будинку. Машинка цілком функціональна, 14 встановлених режимів дозволять якісно прати речі з різним ступенем забруднення. Модель простора, глибиною всього 47 см, дозволяє завантажувати до 8 кілограмів сухої білизни. Під час циклу віджиму барабан обертається зі швидкістю до 1400 об / хв, а це означає, що для повного сушіння потрібно набагато менше часу. Вайсгауфф сушить досить якісно і безпечно, пар надходить строго в призначену ємність, сама машина в процесі не перегрівається. Також є функції захисту від протікання, контролю дисбалансу і рівня піни. До недоліків господарі повідомили тільки в рівніШуму при віджиманні і сушінні.

Плюси і мінуси

 • безпечна і функціональна модель
 • великий вантажний об’єм
 • добре сушіть об’ємні речі
 • просте і інтуїтивно зрозуміле управління
 • шумно під час віджиму і сушки

Lg f2v5hg0w

Рейтинг (2021): 4.76 розглянуто 268 відгуків з ресурсів: яндекс.маркет

Lg f2v5hg0w-надійна і міцна модель, відмінно пере і сушить одяг. До того ж вартість пристрою цілком розумна для своєї категорії.

Прально-сушильна машина lg f2v5hg0w прекрасно поєднує в собі два пристрої одночасно і економить місце. Цей гаджет поєднує в собі визнане брендом якість, технологічність і доступну вартість. Пристрій екологічно вписується в систему «розумний будинок «і успішно працює з»алісою». При бажанні ви можете просто керувати машиною зі свого смартфона, через додаток ви можете завантажити і використовувати до 30 своїх режимів. Перше, що відзначає у відгуках господиня, – це якість прання і рівень безпеки. Lg працює досить тихо завдяки прямому приводу і інверторному двигуну. Глибина машини всього 45 см, що дає можливість розмістити її навіть в невеликому приміщенні. Очищення парою з технологією lg steam + вбиває до 99,9% шкідливих вірусів і бактерій. До недоліків можна віднести нагрівання і запах при сушінні, останній з часом зникає.

Плюси і мінуси