Хворі рослини разом з грудкою землі і додайте в грунт таблетки-фунгіциди. Це може бути і порошок або водорозчинний препарат. Наприклад: алирин глиокладин гамаїр та інші Якщо препарату немає в наявності, то в якості альтернативи рекомендується, як мінімум, пролити грунт розчином марганцю або поси

91

відео про хвороби баклажан
Цього шкідника нелегко, але кілька народних способів боротьби з медведков все ж існує, ознайомитися з ними ви зможете на нашому сайті у відповідній статті.

Ви можете бачити, що всі хвороби, як правило, виникають тоді, коли городники не звертають уваги на дотримання технологій передпосівних заходів, залишають грядки засміченими. Також, звичайно, волога погода робить свою справу. Лікування набагато дорожче профілактики, так, і менш ефективно. Не варто шкодувати хвору розсаду, щоб радіти здоровим урожаєм!

20 см один від одного, полийте їх і присипте шаром землі 10 см.коли з’являться перші паростки, засипте їх 10 см землі, повторюйте цю процедуру ще 4 рази. Це дозволить розвиватися бульб, а не стебел.

Рясно поливайте овоч в бочці 3-4 рази за сезон, однак якщо погода стоїть спекотна, частоту поливу можна збільшити. Двічі в тиждень вносите в якості добрива суміш з препарату ем-1 і деревної землі.

цікавий факт: якщо у вас немає бочки, ви можете використовувати замість неї звичайну яму! для цього викопайте в городі яму глибиною 40 см і повторіть з нею все ті ж процедури, що і з бочкою. В даному випадку в якості посадкового матеріалу краще вибирати найбільші бульби.

Картопля в мішках

Це ще один незвичайний метод, який конкурує з попереднім по своїй простоті і економії сил городника. Переваги у методу такі ж, як у картоплі в бочках, проте можна додати ще наступне: перегній в мішках відмінно гріється і удобрює бульби, немає застою води, вони не гниють, під час збору врожаю плоди чисті.

ось покрокова інструкція по посадці таким методом:

  1. на дно мішка насипте пухкий живильний грунт, який вже удобрений. Товщина шару-30-35 см.
  2. зверху розкладіть шматочки картоплин з вічками. Засипте їх 15 см легкої грунту.
  3. через 1-2 тижні, коли піднімуться вже хороші сходи, засипте їх землею по самі листочки.
  4. повторюйте процедуру з засипанням сходів, поки до верху мішка не залишиться третину його висоти.

Головна умова догляду за картоплею в мішках – частий і рясний полив, так як волога в даному випадку випаровується швидше, ніж зі звичайного грунту. Особливо важливий регулярний полив під час цвітіння. Також важливо, щоб волога потрапляла на всі рівні грунту. З підгодівлі перевагу варто віддати калійним добривам. Вносьте їх в помірній кількості. Від азотних добрив при такому методі вирощування варто відмовитися.