Як вибрати вкладиші для тракторів юмз

12-9-2021

Вал колінчастий трактора юмз-6 з двигуном д-65 – п’яти операційний, твердий металевий сплав з шатунними шийками розмістилися під ракурсом 180 градусів. Запалі шийки шатуна приховані різьбовими заглушками. У цих порожнистих шийках здійснюється доцентрова чистка масла, яке слід від ключових шийок по похилих лініях в щоках. Для доставки чистого масла використовуються латунні трубки, вони зафіксовані до корінних шийок, які проходять через шатунні підшипники і в отвори шатунних шийок. Хочемо порекомендувати на сайті d-zapchast.com.ua ,тут тільки найкращі варіанти .

Для корінних і шатунних шийок були створені вкладиші д-65, які складені зі сталевої алюмінієвої стрічки. А з бронзового сплаву були винайдені вкладиші 5-го корінного д-65.

Сам вал за допомогою шестерні коленвала служить джерелом пересування распредвала, паливний і мастильний насоси, також з ними насоси гідросистеми і гідророзподільника рульової керованості. Шестерня коленвала д — 65 розміщена на передньому кінці валу разом зі шківом коленвала. Шків служить для приводу і вентилятора системи охолодження, генератора і пневмокомпресора.

Колінвал юмз-оснащений само поджимной манжетою, яка запресована в передню кришку щита розподілу. Що-б знизити попадання масла до манжети, встановлюють між шківом і шестернею маслоотражатель.

Для того що-б колінчастий вал позбавити від вдільних просувань він затримується п’ятою основною шийкою, яка володіє наполегливими буртиками при цьому в них спираються буртики вкладишів п’ятого основного підшипника. Вставки ущільнення тильного кінця колінчастого вала встановлені в кришці, а також ліжку п’ятого основного підшипника.