У чому плюси бездротового інтернету?

3-28-2021
У чому плюси бездротового інтернету?

В наш час неможливо уявити собі життя без Wi-fi. Більшість з нас користується декількома пристроями для виходу в інтернет, часто одночасно. Завантажувати кіно, вибирати щось в інтернет-магазині і в цей же час листуватися з друзями в месенджері — звичайна справа. Як би ми обходилися без Wi-fi? Ніяк! Підключайте інтернет без проводів corbina і забудьте про всі незручності проводового виходу в мережу. Хочу вам порадити кращий интернет киев від провайдера corbina.

Ні для кого не секрет, що провідний інтернет істотно поступається в комфорті підключенню через Wi-fi. Давайте розглянемо основні переваги бездротового інтернету.

  • Доступ до мережі в радіусі дії роутера (до 50 метрів в приміщенні)
  • Можливість підключати кілька пристроїв одночасно (ПК, ноутбук, смартфон)
  • Зручність — інтернет без зайвих проводів

Підключайте інтернет без проводів зі швидкістю від 50 до 300 Мбіт / сек і отримаєте доступ в мережу в будь-якій точці вашої квартири! Ми пропонуємо високу швидкість і стабільність підключення, вигідні тарифи і техпідтримку 24 години 7 днів на тиждень. Для підключення інтернету без проводів будинку ви можете купити або орендувати високошвидкісний роутер. При підключенні інтернету без проводів скористайтеся додатковими послугами , а також комбінуйте тарифи і економте з corbina!

Як підключити інтернет по Wi-Fi?

Що потрібно для підключення домашнього інтернету без проводів в Москві? Всього лише вибрати тариф, роутер і залишити заявку. Ми пропонуємо два варіанти обладнання.

Роутер «S1010 NBN» і «S1500 NBN». Відмінні технічні характеристики, хмарне сховище по USB, робота в діапазоні 2,4 і 5 ГГц і доступна ціна — ось кілька основних переваг обладнання corbina.

Ви можете купити або орендувати роутер — всього від 55 руб / міс. Наші фахівці проведуть інтернет, професійно налаштують Wi-Fi обладнання і проконсультують вас з будь-яких питань. Інтернет без проводів — це швидко, недорого і зручно!

Підключіть інтернет без проводів в квартирі і скористайтеся перевагами:

  • Швидкість від 50 до 300 Мбіт / сек
  • Потужні роутери
  • Привабливі Пакети послуг і Цифрове ТБ
  • Антивірус для всіх пристроїв
  • Висококласний техпідтримка

Оцініть переваги використання інтернету без проводів від надійного провайдера! Підключайте всі домашні пристрої до однієї мережі — швидкість і стабільність підключення завжди залишатимуться стабільними. Додайте до інтернету пакет цифрового ТБ і дивіться улюблені передачі в відмінній якості без перешкод! Більше 180 каналів для дітей і дорослих, канали в HD-форматі.