Не знаєте, як наповнити життям ваш сучасний інтер’єр? спробуйте додати оранжевого. Для прикладу у нас є відмінна квартира

16

Цей яскравий інтер’єр — відображення натури його господарів, енергійних молодих людей, які захоплюються екстремальними видами спорту.

Катерина сараєва, анна домнікова, тетяна плессер, » десапт»:

Кілька років тому, маючи за плечима по одній вищій освіті, закінчили з відзнакою московський державний університет культури і мистецтв, сучасну школу дизайну, де познайомилися, подружилися і зрозуміли, що тепер дизайн інтер’єрів — це не тільки улюблена професія, а й спосіб життя.

Дизайн-студія виконує інтер’єри будь — якої складності-від приватних до громадських, від квартир і котеджів до офісів, барів і ресторанів.

У своїй роботі дівчата керуються принципом: не буває двох однакових проектів, так як найважливіша деталь при створенні інтер’єру — це його ідея, а вона завжди індивідуальна.

Девіз студії:»ми не робимо стандартні проекти, ми втілюємо вашу мрію і створюємо настрій».

Desapt.ru

Замовники цього проекту-сім’я з двома дітьми, молоді, енергійні люди, які захоплюються екстремальними видами спорту. Пристрасті господарів багато в чому визначили архітектурну і колористичну складові майбутнього інтер’єру.

Особливістю інтер’єру стала складна пластика; стельові і настінні конструкції. Химерної форми, як правило, несуть функціональне навантаження, тут вони стали системами зберігання.

Під час розробки проекту дизайнери надихнулися ідеєю «цілісності простору»: конструкції на стелі спочатку були цільним елементом, а потім цю конструкцію «розімкнули», і на стелі з’явилися окремі елементи.

Сконструйований дизайнерами подіум висотою 150 мм має практичну функцію — підведення комунікацій.

Колористика інтер’єру побудована на яскравому поєднанні трьох кольорів. Сірий і чорний контрастують з соковитим помаранчевим, що, з одного боку, свого роду бунтарський порив — висловити через колір внутрішній світ замовників, з іншого — бажання створити позитивний настрій і сонячний настрій. Як відомо, помаранчевий-один з найбільш життєрадісних кольорів, крім цього, він стимулює роботу мозку і покращує апетит, тому дизайнери часто застосовують його для оформлення кухні-вітальні. Ще однією особливістю проекту стало використання комбінацій різних типів світильників, що дають в заданих поєднаннях різні типи архітектурної підсвічування.

У вітальні розташовується обідній стіл, за яким сім’я збирається вечорами і по вихідних. Відпочити, подивитися телевізор або почитати можна на зручному дивані фірми boconcept .

У спальні на балконі на прохання господарів організована окрема робоча зона, для чого балкон був включений до складу теплих приміщень і були проведені всі необхідні заходи з утеплення. Шафа створена за ескізами дизайнера, ліжко необхідно було вибрати в сучасному стилі з лакованою основою і з чіткими геометричними формами — вибір припав на італійську фабрику silenia . Фабрика виробляє високоякісні меблі, аксесуари та предмети інтер’єру в сучасному стилі.

На підлозі-інженерна дошка coswick під темний дуб, яка перегукується з білим наливним підлогою. Основний тон стін світло-сірий, що дає багаті можливості для їх декорування, в тому числі і фотографіями, зробленими господинею будинку. У проекті використані двері ferrero legno .

Всі меблі та оздоблювальні матеріали були обрані з міркувань ціна-якість, а також у тих фабрик, які відмінно зарекомендували себе під час співпраці з дизайнерами.