Пристрій попередження про підвищену температуру тіла

34

Мета цього проекту — створити пристрій, який зможе вимірювати температуру тіла ,не відволікаючи користувача.ідея полягала в тому, що температура буде вимірюватися кожного разу, коли користувач знаходиться перед дзеркалом у ванній кімнаті.майстер назвав свій пристрій early temperature detector (ранній датчик температури) або скорочено — edt.

Інструменти та матеріали: — безконтактний інфрачервоний датчик температури; — лазерний далекомір vl53l1x (модуль); — дисплей;-модуль датчика руху hc-sr501;-arduino mkr wifi 1010;-макетна плата;-пластикова коробка або 3d-принтер; — перемички;

Крок перший: загальна концепціяшаг перший-розробити концепцію.edt може працювати від батареї або від usb-штекера. Якщо edt живиться від батареї, економія енергії має вирішальне значення, тому в проекті є датчик руху. Якщо немає руху, програмне забезпечення та інші компоненти не працюють. Якщо edt працює з usb-роз’ємом, то детектор руху не потрібно.

Інфрачервона тепловізійна камера втрачає точність, залежно від відстані. У зв’язку з цим він підключив датчик відстані. Ідея полягає в тому, щоб визначити найбільш точну відстань, на якому повинно проводитися вимірювання. Майстер зробив кілька вимірювань і побудував діаграму. Це відстань в сантиметрах по горизонталі і градусах цельсія по вертикалі. Діаграма говорить про те, що до тих пір, поки користувач знаходиться в межах 30 см, показання досить точні.

Для контролю він додав світлодіодний екран, щоб відображати відстань і температуру, а також іншу корисну інформацію, якщо це необхідно.

Нарешті, колір світлодіода змінюється в залежності від виміряної температури. На даний момент є 3 варіанти: зелений-немає температурыжелтый-підвищена температуракрасный-висока температуратак же можна легко додати проміжні варіанти.майстер вибрав мікроконтролер arduino mkr wifi1010, для можливості збереження всіх вимірювань в хмарі, можливості їх аналізу і, в перспективі, використання алгоритмів машинного навчання для виявлення різних користувачів.на випадок використання пристрою слабозорими користувачами був доданий зумер.

Крок другий: подключеніек жаль майстер не надав схеми або ескіз підключення, тільки фотографії, але при такій малій кількості компонентів, це не повинно викликати труднощів.

Крок третій: тестуванняпісля підключення майстер завантажує код. Завантажити його можна нижче.

Показати / приховати текст

temperature_checker.іподля тестування збирає пристрій на аркуші картону. Якщо все працює нормально, можна приступити до виготовлення корпусу.крок четвертий: корпускорпус можна надрукувати на 3d-принтері або підібрати підходящу за розмірами коробку.тепер залишилося зібрати все в остаточному варіанті корпусу, встановити в потрібному місці і підключити живлення. Джерело (source)