Як вибрати припливно витяжні системи вентиляції

2-14-2021

Припливно-витяжна система вентиляція-одне з найкорисніших винаходів людства в сучасному світі. Адже жодна система природної вентиляції приміщення не може зрівнятися з нею в ефективності створення комфортних умов для перебування людей в приміщенні. Припливно-витяжна вентиляція — це організована система, яка здійснює приплив чистого обробленого фільтрами повітря і видалення перероблених повітряних мас з кожного окремого приміщення. Притому повітрообмін здійснюється так, що витяжне повітря, скажімо, з курилки, ніяк не потрапить на кухню. За рахунок цих якостей,  приточно вытяжные системы вентиляции  є найоптимальнішим варіантом для вентиляції громадських приміщень будь-якого характеру і призначення.

Види припливно витяжних систем?

Припливно-витяжні установки класифікуються двома типами-це установки, які оснащені електричним нагрівальним елементом і установки, нагрівальний елемент яких водяний. Також дані системи можуть виготовлятися на основі, як роторного рекуператора (припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла), так пластинчастого. Основна відмінність полягає в конструкції і можливостях одного і іншого.

Будь-яка людина, що зіткнувся з необхідністю вибору такого типу обладнання, рано чи пізно задасться питанням про те, як підібрати припливно-витяжну установку? на що варто звертати увагу при виборі в першу чергу?

Як вибрати пву?

Для того щоб правильно вибрати припливно-витяжну установку необхідно врахувати деякі обов’язкові параметри:

  • клімат і особливості регіону, в якому планується використання даної техніки;
  • оптимальна продуктивність по повітрю;
  • потужність підігріву;
  • зовнішній статичний тиск припливно-витяжної установки;
  • різниця температур всередині і зовні;
  • шумові характеристики.

При виборі тієї чи іншої моделі припливно-витяжної установки основний упор робиться на продуктивність по повітрю і величину напору, що дозволяє подолати опір мережі повітропроводів і повітророзподільних пристроїв.